Ubiquiti INS-3AF-I-G, PoE Injector
Ubiquiti INS-3AF-I-G, PoE Injector osastosta Muut WLAN-tuotteet nyt edullisimmin kaupasta Dustin.fi hintaan 26,04 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Ubiquiti Instant 802.3af Ins-3af-i-gNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 26,04 € | 32,03 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ubiquiti Instant 802.3af Adapter, OutdoorNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 26,90 € | 31,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ubiquiti Instant Indoor Gigabit AdapterNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 27,90 € | 32,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ubiquiti Networks – Instant 802.3af PoE-sovitin, soveltuu sisäkäyttöön, valkoinen (INS-3AF-I-G)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 10.5.2024 | 32,20 € | 37,10 € | Katso tuotetta ▸ | ||
UBIQUITI Instant PoE Outdoor Adapter 48V 802.3af GIGABIT (INS-3AF-OG)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9-14 työpäivät | 42,11 € | 52,10 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
26,04 €
26,90 €
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 32,80 €
27,90 €
Toimitusaika saatavilla 10.5.2024
Hinta toimituskuluineen 37,10 €
32,20 €
Toimitusaika 9-14 työpäivät
Hinta toimituskuluineen 52,10 €
42,11 €
Ubiquiti INS-3AF-I-G, PoE Injector
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Ubiquiti, Ubiquiti Networks |
Mitat | |
Leveys | 95 mm |
Korkeus | 30 mm |
Syvyys | 30 mm |
Paino | 50 g |
LAN-portit | |
Lukumäärä | 1 kpl |
Nopeus | 10/100/1000 |
EAN-koodi | 0810354024634, 0810354024641 |
Hintakehitys
Korkein hinta
42,11 €
Keskihinta
31,03 €
Alin hinta
26,04 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.