Sapphire Radeon RX 6750 XT Pulse OC - 12GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Sapphire Radeon RX 6650 XT Pulse - 8GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
Sapphire Radeon RX 6800 XT Pulse - 16GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
Sapphire Radeon RX 6700 XT NITRO+ - 12GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
Sapphire Radeon RX 6900 XT Limited - 16GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
Sapphire Radeon RX 6750 XT Pulse OC - 12GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Näytönohjaimet ▸
Päivän tarjoukset
-
-13 %
15,53 €
DualSense Charging Station, PS5 -tarvike
-
-25 %
5,22 €
Huawei Watch Fit, laturi
-
-25 %
149,00 €
Samsung Galaxy Tab A8 10.5" WiFi + 4G 32 GB, tabletti
-
-19 %
999,00 €
Samsung Galaxy Z Fold4 5G 12/512GB, älypuhelin
-
-7 %
98,73 €
Qbrick System Z258117PG013 PRO 2.0 DRAWER SET matkalaukku
-
-7 %
139,99 €
Makita UC3041A, sähkökäyttöinen ketjusaha
Samankaltaisia tuotteita
-
Sapphire Radeon RX 6650 XT Pulse - 8GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
Sapphire Radeon RX 6800 XT Pulse - 16GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
Sapphire Radeon RX 6700 XT NITRO+ - 12GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
Sapphire Radeon RX 6900 XT Limited - 16GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
Sapphire Radeon RX 6750 XT Pulse OC - 12GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
Sapphire Radeon RX 7900 GRE NITRO+ - 16GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
Sapphire Radeon RX 7900 GRE Pure - 16GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
Sapphire Radeon RX 7900 GRE Pulse - 16GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
Sapphire Radeon RX 6700 XT Pulse - 12GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
Sapphire Radeon RX 7600 XT Pulse - 16GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
Sapphire Radeon RX 6400 Pulse (11315-01-20G) 4 GB, PCI-E, näytönohjain
-
SAPPHIRE NITRO+ RX 7900 XT GAMING OC VAPOR-X 20GB GDDR6 DUAL HDMI / DUAL DP
-
SAPPHIRE PULSE RX 7900 XT GAMING OC 20GB GDDR6 DUAL HDMI / DUAL DP
-
Sapphire Radeon RX 6500 XT OC - 4GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
Sapphire Radeon RX 6500 XT MECH 2X OC 4 GB, PCI-E, näytönohjain
-
Sapphire Radeon RX 7900 XTX PULSE Gaming OC 24 GB, PCI-E, näytönohjain
-
Sapphire Radeon RX 6650 XT PULSE (11319-03-20G) 8 GB, PCI-E, näytönohjain
-
Sapphire Radeon RX 7700 XT Pure OC - 12GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
Katsotuimmat Näytönohjaimet
-
alk. 1139 €
Inno3D GeForce RTX 4080 SUPER X3 - 16GB GDDR6X RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 627 €
PowerColor Radeon RX 7900 GRE Hellhound OC - 16GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 1149 €
ZOTAC GeForce RTX 4080 SUPER Trinity - 16GB GDDR6X RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 1090 €
ASUS GeForce RTX 4070 Ti SUPER TUF White OC - 16GB GDDR6X RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 919 €
ASUS GeForce RTX 4070 Ti SUPER TUF - 16GB GDDR6X RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 680 €
ASUS GeForce RTX 4070 SUPER DUAL EVO - 12GB GDDR6X RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 940 €
Inno3D GeForce RTX 4070 Ti SUPER Twin X2 OC White - 16GB GDDR6X RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 950 €
ZOTAC GeForce RTX 4070 Ti SUPER Trinity OC White - 16GB GDDR6X RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 2039 €
MSI GeForce RTX 4090 OC - 24GB GDDR6X RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 429 €
ASUS Radeon RX 6700 XT Dual OC 12 GB, PCI-E, näytönohjain
-
alk. 405 €
Powercolor Radeon RX 6700 XT Fighter 12 GB, PCI-E, näytönohjain
-
alk. 2000 €
ASUS GeForce RTX 4090 TUF OG OC - 24GB GDDR6X RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 1112 €
Sapphire Radeon RX 6800 XT NITRO+ SE (11304-01-20G) 16 GB, PCI-E, näytönohjain
-
alk. 512 €
ASUS GeForce RTX 4060 TI 8GB GDDR6 DUAL OC with 2280 M.2 SSD Expansion slot
-
alk. 2737 €
GIGABYTE GeForce RTX 4090 AORUS Gaming Box - 24GB GDDR6X RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 9867 €
Supermicro NVIDIA A40 - 48GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 401 €
ASUS GeForce RTX 4060 - 8GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 409 €
XFX Radeon RX 7600 XT Speedster QICK319 Black 16GB -näytönohjain
Näytönohjaimien jäähdyttimet -osaston suosituimmat tuotteet
Sapphire Radeon RX 6750 XT Pulse OC - 12GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4895106292550 |
Valmistaja | Sapphire |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 1139 €
Inno3D GeForce RTX 4080 SUPER X3 - 16GB GDDR6X RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 627 €
PowerColor Radeon RX 7900 GRE Hellhound OC - 16GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 1149 €
ZOTAC GeForce RTX 4080 SUPER Trinity - 16GB GDDR6X RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 1090 €
ASUS GeForce RTX 4070 Ti SUPER TUF White OC - 16GB GDDR6X RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 919 €
ASUS GeForce RTX 4070 Ti SUPER TUF - 16GB GDDR6X RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 680 €
ASUS GeForce RTX 4070 SUPER DUAL EVO - 12GB GDDR6X RAM - Näytönohjaimet
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/naytonohjaimet/sapphire-radeon-rx-6750-xt-pulse-oc-12gb-gddr6-ram-naytonohjaimet/13965492
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.