AOC C27G2ZE/BK (27") 240Hz, näyttö
AOC C27G2ZE/BK (27") 240Hz, näyttö osastosta Näytöt nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 220,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
AOC 27"" C27G2ZE, Full HD, VA -kaareva pelinäyttöNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 220,90 € | 225,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
27" AOC Pelaaminen C27G2ZE/BK - 1920x1080 - 240HZ - VA - 1 ms - NäyttöNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 230,44 € | 230,44 € | Katso tuotetta ▸ | ||
AOC C27G2ZE 27” LED 240hz 0.5ms AMD FreeSync Premium Curved PelimonitoriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 300,90 € | 300,90 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 225,80 €
220,90 €
Toimitusaika 7 päivää
Hinta toimituskuluineen 230,44 €
230,44 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 300,90 €
300,90 €
AOC C27G2ZE/BK (27") 240Hz, näyttö
Ilmoita virheellisestä tiedostaOminaisuudet | 27 tuumaa, 68,6 cm, 16:9, 300 cd/m2, 0,5 ms, 178 astetta, 178 astetta, 16 700 000 väriä, 80000000:1 |
Koko | 27 tuumaa |
Halkaisija | 68,6 cm |
Kuvasuhde | 16:9 |
Kirkkaus | 300 cd/m2 |
Vasteaika | 0,5 ms |
Katselukulma | |
Pysty | 178 astetta |
Vaaka | 178 astetta |
Värienmäärä | 16 700 000 väriä |
Dynaaminen kontrastisuhde | 80000000:1 |
Valmistaja | AOC |
Kuva-ala | |
Leveys | 597,88 mm |
Korkeus | 336,31 mm |
Liitännät | HDMI-portti |
VESA-kiinnitys | |
Leveys | 100 mm |
Korkeus | 100 mm |
Täysteräväpiirtovalmis (Full HD) | On |
Resoluutio | |
Resoluutio (leveys) | 1 920 px |
Resoluutio (korkeus) | 1 080 px |
Virrankäyttö (normaalitila) | 31 W |
Virrankäyttö (valmiustila) | 0,3 W |
Valmistajan tuotesivu | https://eu.aoc.com/fi/gaming-monitors/c27g2ze-bk |
AMD FreeSync | On |
EAN-koodi | 4038986187381 |
Hintakehitys
Korkein hinta
300,90 €
Keskihinta
250,75 €
Alin hinta
220,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.