- ›Tietotekniikka
- ›Tarvikkeet ja oheislaitteet
- ›Näytöt
- ›Samsung C27G75T (27"), näyttö
Samsung C27G75T (27"), näyttö
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
32" Samsung Odyssey G5 S32CG552EU - 1 ms - Näyttö
Samsung S27C430GAU (27"), näyttö
Samsung S49C950 (49"), näyttö
Samsung S32BM700UU (32"), näyttö
Samsung S49AG954 (49"), näyttö
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Näytöt ▸
Päivän tarjoukset
-
-13 %
15,53 €
DualSense Charging Station, PS5 -tarvike
-
-25 %
5,22 €
Huawei Watch Fit, laturi
-
-25 %
149,00 €
Samsung Galaxy Tab A8 10.5" WiFi + 4G 32 GB, tabletti
-
-19 %
999,00 €
Samsung Galaxy Z Fold4 5G 12/512GB, älypuhelin
-
-7 %
98,73 €
Qbrick System Z258117PG013 PRO 2.0 DRAWER SET matkalaukku
-
-7 %
139,99 €
Makita UC3041A, sähkökäyttöinen ketjusaha
Samankaltaisia tuotteita
-
Samsung S32CG510 (32"), näyttö
-
22" Samsung S22C310EAU - S31C Series - LED monitor - Full HD (1080p) - 22" - 5 ms - Näyttö
-
Samsung BH75T-G (75"), näyttö
-
27" Samsung S27CM501EU - M50C Series - LED monitor - Full HD (1080p) - 27" - HDR - 4 ms - Näyttö
-
27" Samsung S27C332GAU - S33GC Series - LED monitor - Full HD (1080p) - 27" - 4 ms - Näyttö
-
Samsung S49CG954 (49"), näyttö
-
Samsung S27CG554 (27"), näyttö
-
27" Samsung S27CM500EU - M50C Series - LED monitor - Full HD (1080p) - 27" - HDR - 4 ms - Näyttö
-
32" Samsung Odyssey G5 - 2560x1440 (QHD) - 144Hz - VA - Kaareva - 1 ms - Näyttö
-
Samsung S32B800PXP (32"), näyttö
-
30" Samsung SyncMaster XL30 - 6 ms - Näyttö
-
Samsung C24F390 (24"), näyttö
Katsotuimmat Näytöt
-
alk. 1300 €
LG 45GR95QE-B (45"), näyttö
-
alk. 388 €
Dell UltraSharp U2724D (27"), näyttö
-
alk. 339 €
Lenovo G34w-30 (34") 144Hz, näyttö
-
alk. 929 €
27" Dell Alienware AW2725DF - 2560x1440(QHD) - 360Hz - QD-OLED - USB 3.2 HUB - 0.03 ms - Näyttö
-
alk. 1261 €
ASUS 49" Näyttö ROG Swift OLED PG49WCD 49" - 5120x1440 - 144Hz - OLED - 0.03ms - 0.003 ms
-
alk. 999 €
Acer Predator CG437KS (43") 144Hz, näyttö
-
alk. 320 €
ASUS TUF GAMING VG32AQA1A (31,5") 144Hz, näyttö
-
alk. 402 €
Samsung C34G55 (34"), näyttö
-
alk. 461 €
Philips 346B1C (34"), näyttö
-
alk. 199 €
Samsung S27B610 (27"), näyttö
-
alk. 1735 €
Apple Studio Display MMYQ3KS/A (27"), näyttö
-
alk. 299 €
Dell 27" Näyttö 27 Gaming Monitor G2724D - musta - 1 ms AMD FreeSync Premium
-
alk. 379 €
ASUS 34" Näyttö TUF Gaming VG34VQL3A - Black - 1 ms AMD FreeSync 2
-
alk. 189 €
Lenovo ThinkVision T27h-30 (27"), näyttö
-
alk. 439 €
BenQ PD2705U (27"), näyttö
-
alk. 331 €
BenQ Zowie XL2540K (24,5") 240Hz, näyttö
-
alk. 349 €
Samsung S32G54 (32"), näyttö
-
alk. 308 €
Samsung S32AG320 (32"), näyttö
Näytönohjaimet -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 1139 €
Inno3D GeForce RTX 4080 SUPER X3 - 16GB GDDR6X RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 627 €
PowerColor Radeon RX 7900 GRE Hellhound OC - 16GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 1149 €
ZOTAC GeForce RTX 4080 SUPER Trinity - 16GB GDDR6X RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 1090 €
ASUS GeForce RTX 4070 Ti SUPER TUF White OC - 16GB GDDR6X RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 919 €
ASUS GeForce RTX 4070 Ti SUPER TUF - 16GB GDDR6X RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 680 €
ASUS GeForce RTX 4070 SUPER DUAL EVO - 12GB GDDR6X RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 940 €
Inno3D GeForce RTX 4070 Ti SUPER Twin X2 OC White - 16GB GDDR6X RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 950 €
ZOTAC GeForce RTX 4070 Ti SUPER Trinity OC White - 16GB GDDR6X RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 2039 €
MSI GeForce RTX 4090 OC - 24GB GDDR6X RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 429 €
ASUS Radeon RX 6700 XT Dual OC 12 GB, PCI-E, näytönohjain
-
alk. 405 €
Powercolor Radeon RX 6700 XT Fighter 12 GB, PCI-E, näytönohjain
-
alk. 2000 €
ASUS GeForce RTX 4090 TUF OG OC - 24GB GDDR6X RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 629 €
PowerColor Radeon RX 7800 XT Hellhound OC - 16GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 1112 €
Sapphire Radeon RX 6800 XT NITRO+ SE (11304-01-20G) 16 GB, PCI-E, näytönohjain
-
alk. 512 €
ASUS GeForce RTX 4060 TI 8GB GDDR6 DUAL OC with 2280 M.2 SSD Expansion slot
-
alk. 2402 €
GIGABYTE GeForce RTX 4090 AORUS Gaming Box - 24GB GDDR6X RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 9867 €
Supermicro NVIDIA A40 - 48GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 401 €
ASUS GeForce RTX 4060 - 8GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
Samsung C27G75T (27"), näyttö
Ilmoita virheellisestä tiedostaOminaisuudet | 27 tuumaa, 2500:1, 600 cd/m2, 178 astetta, 178 astetta, 16:9, 1 ms |
Koko | 27 tuumaa |
Kontrastisuhde | 2500:1 |
Kirkkaus | 600 cd/m2 |
Katselukulma | |
Pysty | 178 astetta |
Vaaka | 178 astetta |
Kuvasuhde | 16:9 |
Vasteaika | 1 ms |
Valmistaja | Samsung |
Resoluutio | |
Resoluutio (korkeus) | 1 440 px |
Resoluutio (leveys) | 2 560 px |
Mitat ilman jalustaa | |
Leveys | 614,6 mm |
Korkeus | 382,8 mm |
Syvyys | 171 mm |
Paino | 5,5 kg |
Mitat jalustalla | |
Leveys | 614,6 mm |
Korkeus | 576 mm |
Syvyys | 305,9 mm |
VESA-kiinnitys | |
Leveys | 100 mm |
Korkeus | 100 mm |
Liitännät | |
HDMI-portti | On |
Kuulokeliitäntä | On |
DisplayPort | On |
USB 3.0 | On |
Virrankäyttö (normaalitila) | 60 W |
Virrankäyttö (valmiustila) | 0,5 W |
Muotoilu | Kaareva |
WQHD | On |
EAN-koodi | 8806090423208, 8806092001992, 8806094796247, 8806094796285 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 1300 €
LG 45GR95QE-B (45"), näyttö
-
alk. 388 €
Dell UltraSharp U2724D (27"), näyttö
-
alk. 339 €
Lenovo G34w-30 (34") 144Hz, näyttö
-
alk. 929 €
27" Dell Alienware AW2725DF - 2560x1440(QHD) - 360Hz - QD-OLED - USB 3.2 HUB - 0.03 ms - Näyttö
-
alk. 1261 €
ASUS 49" Näyttö ROG Swift OLED PG49WCD 49" - 5120x1440 - 144Hz - OLED - 0.03ms - 0.003 ms
-
alk. 999 €
Acer Predator CG437KS (43") 144Hz, näyttö
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/naytot/samsung-c27g75t-27-naytto/8995946
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.