Tamron 28-75mm F/2.8 Di III VXD G2 -objektiivi, Sony E
Tamron 28-75mm F/2.8 Di III VXD G2 -objektiivi, Sony E osastosta Objektiivit nyt edullisimmin kaupasta Scandinavian Photo hintaan 929 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Tamron 28-75mm f/2,8 DI III VXD G2 / Sony ENäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 929 € | 933 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Tamron 28-75mm f/2,8 DI III VXD G2 Nikon ZNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 969 € | 973 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Tamron 28-75mm F/2.8 Di III VXD G2 -objektiivi, Nikon ZNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 32 päivää | 969 € | 974 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Tamron 28-75mm F/2.8 Di III VXD G2 -objektiivi, Sony ENäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 970 € | 975 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Tamron 28-75mm F/2.8 Di III VXD G2 -objektiivi, Sony ENäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä 4-7 päivässä | 970 € | 970 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Tamron 28-75mm F/2.8 Di Iii Vxd G2 Sony E-mountNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 990 € | 990 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Tamron A063 - zoom-objektiivi - 28 mm - 75 mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 1 044 € | 1 044 € | Katso tuotetta ▸ |
929 €
Toimitusaika 3-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 973 €
969 €
Toimitusaika 32 päivää
Hinta toimituskuluineen 974 €
969 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 975 €
970 €
Toimitusaika perillä 4-7 päivässä
Hinta toimituskuluineen 970 €
970 €
990 €
1 044 €
Tamron 28-75mm F/2.8 Di III VXD G2 -objektiivi, Sony E
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4960371006796, 4960371006901 |
Valmistaja | Tamron |
Aukko | 2,8 |
Linssin polttoväli | 28-75mm |
Suurennus | 1:2,7 |
Tarkennusetäisyys | 18 cm |
Valmistajan tuotesivu | https://www.tamron.com/news/press_release/20210805_2.html |
Kiinnitys | Sony E |
Hintakehitys
Korkein hinta
1 044 €
Keskihinta
977 €
Alin hinta
929 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.