Brother FS40SZW1, ompelukone
Brother FS40SZW1, ompelukone osastosta Ompelukoneet nyt edullisimmin kaupasta GIGANTTI OY hintaan 265,99 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Ompelukone FS40SZW1 ElectronicNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 265,99 € | 275,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Brother - FS40s Electronic Sewing MachineNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 273,50 € | 273,50 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Brother Ompelukone FS40SZW1Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 279,00 € | 283,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Brother FS40sNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 280,92 € | 280,92 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
265,99 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 273,50 €
273,50 €
279,00 €
280,92 €
Brother FS40SZW1, ompelukone
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4977766809399 |
Valmistaja | Brother |
Hintakehitys
Korkein hinta
280,92 €
Keskihinta
274,85 €
Alin hinta
265,99 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.