Nilfisk Premium 190-12 EU, painepesuri
Nilfisk Premium 190-12 EU, painepesuri osastosta Painepesurit nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 528 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Nilfisk Painepesuri Premium 190-12Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 528 € | 528 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Nilfisk Painepesuri Premium 190-12Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 549 € | 574 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Nilfisk high pressure cleaner Premium 190-12 - 128471153Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 550 € | 555 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Nilfisk Premium 190-12 painepesuriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
599 € | 604 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Nilfisk Premium 190-12 EU KorkeapainepesuriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8-10 päivää | 644 € | 669 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Nilfisk PREMIUM 190-12 EU lavadora a presiä³n Enderezado Elä©ctrico 650 l/h Azul, NegroNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9-14 työpäivät | 768 € | 778 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Painepesuri Nilfisk-ALTO Premium 190-12Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 907 € | 907 € | Katso tuotetta ▸ |
528 €
549 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 555 €
550 €
599 €
644 €
Toimitusaika 9-14 työpäivät
Hinta toimituskuluineen 778 €
768 €
907 €
Nilfisk Premium 190-12 EU, painepesuri
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Nilfisk Group, Nilfisk |
Pesuainesäiliö | On |
Mitat | 30,2 |
Moottorin teho | 3,3 kW |
EAN-koodi | 5715492212897 |
Maksimi paine | 190 bar |
Virtausmäärä | 650 L/h |
Hintakehitys
Korkein hinta
907 €
Keskihinta
649 €
Alin hinta
528 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.