vidaXL Peilikaappi LED-valoilla Sonoma-tammi 70x16,5x60 cm
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
vidaXL Kylpyhuoneen kaappi peilillä betoninharmaa 41x38,5x48 cm
vidaXL LED kylpyhuoneen peilikaappi tammi 50x13x70 cm, Pesualtaat ja kaapistot
vidaXL Neliosainen Kylpyhuoneen Huonekalusarja Pesuallas ja Hana Beige
vidaXL Ylellinen pesuallas pyöreä matta vaaleansin. 32,5x14 cm keraami
vidaXL Kylpyhuoneen kaappi peilillä ruskea tammi 41x38,5x48 cm
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Pesualtaat ja kaapistot ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
46,99 €
Donkey Kong Country: Tropical Freeze, Nintendo Switch -peli
-
-6 %
14,99 €
Horizon Zero Dawn Complete Edition, PS4-peli
-
-13 %
15,53 €
DualSense Charging Station, PS5 -tarvike
-
-7 %
139,99 €
Makita UC3041A, sähkökäyttöinen ketjusaha
-
-6 %
329,00 €
Microsoft Xbox Series S 1TB, pelikonsoli
-
-25 %
149,00 €
Samsung Galaxy Tab A8 10.5" WiFi + 4G 32 GB, tabletti
-
-13 %
54,90 €
Schleich 42535 - Horse Adventures, auto ja traileri -leikkisetti
-
-23 %
459,00 €
Samsung QE43Q60CAU (43"), QLED-televisio
-
-13 %
41,90 €
Dagsmark Koiranruoka 10 kg Lappi
-
-10 %
21,50 €
Shiseido - Eyelash Curler
-
-12 %
78,23 €
Iittala Festivo, kynttilänjalka 215 mm
-
-9 %
136,00 €
Iittala Aalto, maljakko 160 mm
Samankaltaisia tuotteita
-
vidaXL Kylpyhuoneen kaappi peilillä betoninharmaa 41x38,5x48 cm
-
vidaXL LED kylpyhuoneen peilikaappi tammi 50x13x70 cm, Pesualtaat ja kaapistot
-
vidaXL Neliosainen Kylpyhuoneen Huonekalusarja Pesuallas ja Hana Beige
-
vidaXL Ylellinen pesuallas pyöreä matta vaaleansin. 32,5x14 cm keraami
-
vidaXL Kylpyhuoneen kaappi peilillä ruskea tammi 41x38,5x48 cm
-
vidaXL Kylpyhuonekaappi korkeakiilto valkoinen 30x30x95 cm lastulevy
-
vidaXL Kylpyhuonekaappi betoninharmaa 30x30x80 cm lastulevy
-
vidaXL Kylpyhuonekaappi Sonoma-tammi 60x32x53,5 cm lastulevy
-
vidaXL Kylpyhuonekaappi betoninharmaa 60x32x53,5 cm lastulevy
-
vidaXL Sisäänrakennettu pesuallas hanalla 91x39x18cm keraamikka valk.
-
vidaXL Pesuallas kerma 40x40x12 cm marmori
-
vidaXL 2-osainen kylpyhuonekalustesarja korkeakiilto harmaa lastulevy
-
vidaXL 2-osainen kylpyhuoneen kalustesarja betoninharmaa lastulevy
-
vidaXL Ylellinen pesuallas ovaali matta tummanrusk. 40x33cm keraaminen
-
vidaXL Graniitti pesuallas 600x450x120 mm harmaa
-
vidaXL Allaskaappi valkoinen ja Sonoma-tammi 90x38,5x46 cm lastulevy
-
vidaXL LED kylpyhuoneen peilikaappi kiiltävä valkoinen 50x13x70 cm, Pesualtaat ja kaapistot
-
vidaXL Pesuallas 71x38x13,5 cm keraaminen kulta
Katsotuimmat Pesualtaat ja kaapistot
-
alk. 61 €
Korkea kylpyhuonekaappi NORE Fin 2 ovella, tammen väri/valkoinen.
-
alk. 229 €
Graniittiallas Mexen Mario sifonilla, valkoinen
-
alk. 225 €
LED-peili Madrid 80Ñм Bluetooth, Anti-fog, Dimmer, Color change
-
alk. 5,95 €
Opal Siroflex allasihti
-
alk. 219 €
Aqua Rodos Classic 60 cm valk peilikaappi
-
alk. 419 €
Aqua Rodos Paris IP44 80 cm valk led peilikaappi
-
alk. 175 €
Aqua Rodos Anita 30x31x165 cm valk korkeakaappi
-
alk. 399 €
Aqua Rodos Classic 30x28,5x175 cm valk korkeakaappi
-
alk. 95 €
Sobuy pyykkikaappi 1 laatikko ja 1 kori bzr73
-
alk. 395 €
Aqua Rodos Alfa 60 cm valk allaskaappi + allas
-
alk. 199 €
Aqua Rodos Anita 55 cm valk allaskaappi + allas
-
alk. 199 €
Aqua Rodos Anita 70 cm valk allaskaappi + allas
-
alk. 265 €
Aqua Rodos Omega 50 cm valk allaskaappi + allas
-
alk. 349 €
Aqua Rodos Omega 70 cm valk allaskaappi + allas
-
alk. 209 €
Aqua Rodos Woodmix 65 cm valk allaskaappi + allas
-
alk. 249 €
Aqua Rodos Woodmix 70 cm valk allaskaappi + allas, Pesualtaat ja kaapistot
-
alk. 219 €
Aqua Rodos Woodmix 55 cm valk allaskaappi + allas
-
alk. 250 €
Kylpyhuonekaappi Wisla korkea 1 laatikko /2 ovea
vidaXL Peilikaappi LED-valoilla Sonoma-tammi 70x16,5x60 cm
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 8720286644737 |
Valmistaja | vidaXL |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 61 €
-
alk. 229 €
Graniittiallas Mexen Mario sifonilla, valkoinen
-
alk. 225 €
LED-peili Madrid 80Ñм Bluetooth, Anti-fog, Dimmer, Color change
-
alk. 5,95 €
Opal Siroflex allasihti
-
alk. 219 €
Aqua Rodos Classic 60 cm valk peilikaappi
-
alk. 419 €
Aqua Rodos Paris IP44 80 cm valk led peilikaappi
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/pesualtaat-ja-kaapistot/vidaxl-peilikaappi-led-valoilla-sonoma-tammi-70x165x60-cm/13839194
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.