Ecovacs Deebot T10 DBX33, robotti-imuri
Ecovacs Deebot T10 DBX33, robotti-imuri osastosta Pölynimurit nyt edullisimmin kaupasta GIGANTTI OY hintaan 347,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Ecovacs Deebot T10 robotti-imuri DBX33Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 347,00 € | 351,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Pölynimuri ROBOT/DEEBOT T10 ECOVACSNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4-5 työpäivät | 373,68 € | 383,67 € | Katso tuotetta ▸ | ||
ECOVACS DEEBOT T10 -robotti-imuri, valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 530 € | 535 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ecovacs Robotti-imurit DEEBOT T10Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 699 € | 699 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
347,00 €
Toimitusaika 4-5 työpäivät
Hinta toimituskuluineen 383,67 €
373,68 €
530 €
699 €
Ecovacs Deebot T10 DBX33, robotti-imuri
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Ecovacs |
Mitat | 4,8 |
Pölysäiliön käyttötilavuus | 0,4 l |
Teho | 45 W |
Tyyppi | Robotti-imuri |
Äänenvoimakkuus | 68 db |
EAN-koodi | 6943757615667 |
Hintakehitys
Korkein hinta
699 €
Keskihinta
487,40 €
Alin hinta
347,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.