Philips Power Go FC8241/09, pölynimuri
Philips Power Go FC8241/09, pölynimuri osastosta Pölynimurit nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 92,51 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Philips Pölynimuri PowerGo vacuum cleaner FC8241/09Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 360 päivää | 92,51 € | 99,50 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Philips - 2000 Series - Vacuum Cleaner With BagNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 99,50 € | 99,50 € | Katso tuotetta ▸ | ||
PHILIPS POWERGO Pä–LYNIMURI 900W COMPACT ECARF SBAG (FC8241/09)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 104,50 € | 109,40 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Philips PowerGo FC8241 - støvsuger - bNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 114,90 € | 119,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Philips FC8241/09 PowerGo pölynimuriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
119,00 € | 123,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Philips FC8241/09Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 129,00 € | 132,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Pölynimuri 900 W FC8241/09Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
169,00 € | 174,20 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 360 päivää
Hinta toimituskuluineen 99,50 €
92,51 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 99,50 €
99,50 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 109,40 €
104,50 €
114,90 €
119,00 €
129,00 €
169,00 €
Philips Power Go FC8241/09, pölynimuri
Ilmoita virheellisestä tiedostaMitat | 4,3 |
Teho | 750 W |
Hintakehitys
Korkein hinta
169,00 €
Keskihinta
118,34 €
Alin hinta
92,51 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.