Xiaomi S10, robotti-imuri
Xiaomi S10, robotti-imuri osastosta Pölynimurit nyt edullisimmin kaupasta Karkkainen.com hintaan 189,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Xiaomi Robotti-imurit S10Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 189,00 € | 189,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Xiaomi S10 robotti-imuriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
189,00 € | 193,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Xiaomi RVM S10 -robotti-imuri, valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 209,00 € | 213,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Xiaomi Robot Vacuum S10 EU - Robotti-imuri ValkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 239,90 € | 239,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
189,00 €
209,00 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 239,90 €
239,90 €
Xiaomi S10, robotti-imuri
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Xiaomi |
Teho | 45 W |
Tyyppi | Robotti-imuri |
EAN-koodi | 6934177781926 |
Hintakehitys
Korkein hinta
239,90 €
Keskihinta
206,73 €
Alin hinta
189,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.