AMD Ryzen 5 5500 3.6 GHz, 19MB, AM4, 65W, Wraith Stealth cooler
AMD Ryzen 5 5500 3.6 GHz, 19MB, AM4, 65W, Wraith Stealth cooler osastosta Prosessorit nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 98,92 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
AMD Ryzen 5 5500 Wraith Stealth -prosessori CPU - 6 ydintä - 3.6 GHz - AMD AM4 - AMD Boxed (jäähdyttimen kanssa)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 98,92 € | 105,91 € | Katso tuotetta ▸ | ||
AMD Ryzen 5 5500 3.6 GHz, 19MB, AM4, 65W, Wraith Stealth coolerNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 104,90 € | 109,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
AMD Ryzen 5 5500, AM4, 3.6 GHz, 6-Core, BoxedNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | heti saatavilla | 109,90 € | 109,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
AMD Ryzen 5 5500 -prosessori AM4 -kantaanNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 109,99 € | 114,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 105,91 €
98,92 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 109,80 €
104,90 €
Toimitusaika heti saatavilla
Hinta toimituskuluineen 109,90 €
109,90 €
109,99 €
AMD Ryzen 5 5500 3.6 GHz, 19MB, AM4, 65W, Wraith Stealth cooler
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0730143314121 |
Valmistaja | AMD |
Hintakehitys
Korkein hinta
109,99 €
Keskihinta
105,93 €
Alin hinta
98,92 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.