Hoover OW50-BP12307-S, pyykinpesukone
Hoover OW50-BP12307-S, pyykinpesukone osastosta Pyykinpesukoneet nyt edullisimmin kaupasta Ekodinkoneet.fi hintaan 569 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Hoover OW50-BP12307-SNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 569 € | 599 € | Katso tuotetta ▸ | ||
HOOVER OW50-BP12307-S EDESTÄ TÄYTETTÄVÄ PYYKINPESUKONENäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 599 € | 644 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Hoover Miniwasher OW50-BP12307-S -pyykinpesukoneNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 600 € | 660 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Hoover H-Wash Mini -pesukone Ilman kytkykauppaa tai liittymäpakkoa.Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 649 € | 699 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
569 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 644 €
599 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 660 €
600 €
649 €
Hoover OW50-BP12307-S, pyykinpesukone
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 6921081500651, 8059019081526 |
Valmistaja | Hoover, Candy |
Edestätäytettävä | On - |
Kapasiteetti | 5 kg |
Rummun tilavuus | 32 l |
Linkousnopeus | 1 200 rpm |
Energialuokka | A EU |
Linkoustulos | C EU |
Mitat | |
Leveys | 51 cm |
Korkeus | 70 cm |
Syvyys | 45 cm |
Paino | 47 kg |
Väri | Valkoinen |
Ohjelmamäärä | 6 kpl |
Viivästetty käynnistys | On |
Äänenvoimakkuus | 66 db |
Vedenkulutus | 30 l/pesu |
Hintakehitys
Korkein hinta
649 €
Keskihinta
604 €
Alin hinta
569 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.