Redback EB132C 40V 38cm, akkuruohonleikkuri (ilman akkua ja laturia)
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Redback S463VHY-T6 5in1 146cc 46cm, bensiinikäyttöinen ruohonleikkuri
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Ruohonleikkurit ja puutarhatraktorit ▸
Päivän tarjoukset
-
-5 %
194,99 €
Samsung Galaxy Watch 4 44mm Bluetooth, älykello
-
-10 %
35,90 €
EMS Foot Massager, jalkahierontalaite
-
-5 %
26,50 €
Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion, Nintendo Switch -peli
-
-7 %
417,00 €
Samsung Galaxy S22 5G 8/128GB, älypuhelin
-
-10 %
21,50 €
Shiseido - Eyelash Curler
-
-7 %
31,61 €
Fiskars QuikFit 1000691, kaareva saha
-
-7 %
137,00 €
Honor X7a 4G 4/128GB, älypuhelin
-
-6 %
33,99 €
Dead Space Remake, PS5-peli
-
-25 %
5,22 €
Huawei Watch Fit, laturi
-
-25 %
149,00 €
Samsung Galaxy Tab A8 10.5" WiFi + 4G 32 GB, tabletti
-
-5 %
379,00 €
Aggregaatti hiljainen LT2000i (2,0 kW), Duro
-
-22 %
39,00 €
JBL Tune Flex, Bluetooth-vastamelunappikuulokkeet
Samankaltaisia tuotteita
Katsotuimmat Ruohonleikkurit ja puutarhatraktorit
-
alk. 168 €
Makita DLM330Z LXT 18V 33cm, akkuruohonliekkuri (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 699 €
Gardena Sileno Minimo 500 (15202) 500m², robottiruohonleikkuri
-
alk. 156 €
Redback EB132C 40V 38cm, akkuruohonleikkuri (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 794 €
EGO POWER+ LM1903E-SP 56V 1x5,0Ah 47cm, akkuruohonleikkuri
-
alk. 586 €
Makita DLM432CT2 2x18V 2x5,0Ah 43cm, akkuruohonleikkuri
-
alk. 279 €
Jonköping PRO (2020-KCL19S) 6hp, ruohonleikkuri
-
alk. 1049 €
Gardena Smart Sileno Life 1000 (15102-24) 1000m², robottiruohonleikkuri
-
alk. 313 €
AL-KO Silver 468 P-A Bio, ruohonleikkuri
-
alk. 1249 €
Gardena Smart Sileno Life 1500 (15108-35) 1500m², robottiruohonleikkuri
-
alk. 373 €
Makita DLM382CM2 LXT 18V 2x4,0Ah 38cm, ruohonleikkuri
-
alk. 332 €
AL-KO Easy 4.60 SP-S (113795), bensiinikäyttöinen ruohonleikkuri
-
alk. 679 €
Makita DLM462Z LXT 2x18V, vetävä akkuruohonleikkuri (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 245 €
Makita DLM382Z LXT 2x18V, akkuruohonleikkuri (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 208 €
Ryobi OLM1833B One+, ruohonleikkuri 18 V, ilman akkua ja laturia
-
alk. 382 €
DeWalt DCMW564N, ruohonleikkuri 2 x 18 V, ilman akkua ja laturia
-
alk. 106 €
Bosch Rotak 32 (0600885B00) 1200W, sähköruohonleikkuri
-
alk. 920 €
Makita DLM533ZX2 LXT 2x18V 53cm, akkuruohonleikkuri (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 479 €
Makita DLM382PM2 LXT 18V 2x4,0Ah 38cm, akkuruohonleikkuri
Lumilingot ja -kolat -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 899 €
Ryobi RY36STX45A-140 36V 4Ah 45cm akkulumilinko
-
alk. 832 €
Ryobi RY36STX53A-150 36V 5Ah 53cm akkulumilinko
-
alk. 15 €
Hecht 280 GT, lasten lumilapio
-
alk. 350 €
Greenworks GD40ST 40V 51cm, akkulumilinko (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 1009 €
Scheppach ST620E (59081049974) 212cc 62cm, bensiinikäyttöinen lumilinko
-
alk. 42 €
Hecht 460 GT 46cm, lumilapio
-
alk. 59 €
Fiskars White 1052522, lumentyönnin
-
alk. 2264 €
Hecht 9542 SQ 106cm, bemsiinikäyttöinen lumilinko
-
alk. 33 €
Lumikola
-
alk. 916 €
Hecht 8101 173cc 100cm, bensiinikäyttöinen lakaisukone
-
alk. 907 €
Hecht 8680 SE 80cm, bensiinikäyttöinen lakaisukone
-
alk. 23 €
Green Land PR53, lumentyönnin
-
alk. 1390 €
Timco 11hp lumilinko
-
alk. 18 €
Green Land PR32, lumilapio
-
alk. 20 €
Lumentyönnin 49 cm Alumiinivarrella
-
alk. 36 €
Hecht 661 GT 66cm, lumikola pyörillä
-
alk. 599 €
Timco 5,5HP lumilinko sähköstartilla
-
alk. 1300 €
Lumilinko telaveto 6,2kw 302cc, powersteering, sähköstartti, kaksivaiheinen
Redback EB132C 40V 38cm, akkuruohonleikkuri (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Redback |
Nopeus | 3 900 rpm |
Pölysäiliön käyttötilavuus | 30 l |
EAN-koodi | 6945372102331 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 168 €
Makita DLM330Z LXT 18V 33cm, akkuruohonliekkuri (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 699 €
Gardena Sileno Minimo 500 (15202) 500m², robottiruohonleikkuri
-
alk. 156 €
Redback EB132C 40V 38cm, akkuruohonleikkuri (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 794 €
EGO POWER+ LM1903E-SP 56V 1x5,0Ah 47cm, akkuruohonleikkuri
-
alk. 586 €
Makita DLM432CT2 2x18V 2x5,0Ah 43cm, akkuruohonleikkuri
-
alk. 279 €
Jonköping PRO (2020-KCL19S) 6hp, ruohonleikkuri
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/ruohonleikkurit-ja-puutarhatraktorit/redback-eb132c-40v-38cm-akkuruohonleikkuri-ilman-akkua-ja-laturia/11287204?ref=productmodal
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.