Bosch Aloituspaketti GBA 12V (1600A01B20) 12V 2x6,0Ah + GAL 12V-40 Professional
Bosch Aloituspaketti GBA 12V (1600A01B20) 12V 2x6,0Ah + GAL 12V-40 Professional osastosta Sähkö- ja akkutyökalujen tarvikkeet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 129,03 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch aseta 2 x GBA 12V 6,0Ah + GAL 12V-40 1600A01B20Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 129,03 € | 138,93 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch Sininen bosch 12v battery pack 2x6.0ah w/chargerNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 13 päivää | 165,33 € | 165,33 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch GBA 12V 6,0Ah + GAL 12V-40 LatauspakettiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 165,60 € | 167,59 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch Starter Set batterioplader - medNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 181,90 € | 186,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Tarvikesarja Bosch GBA; 12 V; 2x6,0 Ah + laturi GAL 12V-40Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 188,00 € | 188,00 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 138,93 €
129,03 €
Toimitusaika 13 päivää
Hinta toimituskuluineen 165,33 €
165,33 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 167,59 €
165,60 €
181,90 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 188,00 €
188,00 €
Bosch Aloituspaketti GBA 12V (1600A01B20) 12V 2x6,0Ah + GAL 12V-40 Professional
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 3165140968669 |
Valmistaja | Bosch |
Jännite | 12 V |
Valmistajan tuotesivu | https://www.bosch-professional.com/fi/fi/products/2-x-gba-12v-6-0ah-gal-12v-40-1600A01B20 |
Hintakehitys
Korkein hinta
188,00 €
Keskihinta
165,97 €
Alin hinta
129,03 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.