Braun Oral-B Pulsonic Slim Luxe 4000, sähköhammasharja
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Braun Oral-B Junior 6+, sähköhammasharja
Braun Oral-B Pulsonic Slim Luxe 4500, sähköhammasharja
Braun Oral-B Pulsonic Slim Luxe 4000, sähköhammasharja
Braun Oral-B Smart 4 4500S Sensi UltraThin, sähköhammasharja
Braun Oral-B Pro 1 Sensi UltraThin, sähköhammasharja
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Sähköhammasharjat ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
14,99 €
Horizon Zero Dawn Complete Edition, PS4-peli
-
-10 %
21,50 €
Shiseido - Eyelash Curler
-
-7 %
139,99 €
Makita UC3041A, sähkökäyttöinen ketjusaha
-
-13 %
15,53 €
DualSense Charging Station, PS5 -tarvike
-
-43 %
19,95 €
ADIDAS Essentials 3-Stripes High-Waisted Single Jersey Leggings - naisten pitkät trikoot
-
-31 %
93,81 €
Videokamera 1080P / 24MP / 16x zoom ja käännettävä LCD-näyttö
-
-25 %
5,22 €
Huawei Watch Fit, laturi
-
-25 %
149,00 €
Samsung Galaxy Tab A8 10.5" WiFi + 4G 32 GB, tabletti
-
-29 %
99,00 €
Apple AirPods 2nd gen, Bluetooth-nappikuulokkeet mikrofonilla
-
-7 %
98,73 €
Qbrick System Z258117PG013 PRO 2.0 DRAWER SET matkalaukku
-
-5 %
54,00 €
Gran Turismo 7, PS5 -peli
-
-22 %
39,00 €
JBL Tune Flex, Bluetooth-vastamelunappikuulokkeet
Samankaltaisia tuotteita
-
Braun Oral-B Junior 6+, sähköhammasharja
-
Braun Oral-B Pulsonic Slim Luxe 4500, sähköhammasharja
-
Braun Oral-B Pulsonic Slim Luxe 4000, sähköhammasharja
-
Braun Oral-B Smart 4 4500S Sensi UltraThin, sähköhammasharja
-
Braun Oral-B Pro 1 Sensi UltraThin, sähköhammasharja
-
Braun Oral-B Pulsonic Slim Clean 4900, sähköhammasharja
-
Braun Oral-B Pulsonic Sensitive, vaihtoharjat 2 kpl
-
Braun Oral-B Pulsonic, vaihtoharjat 2 kpl
-
Braun Oral-B Sensi UltraThin, vaihtoharjat 8+2 kpl
-
Braun Oral-B Pro Kids 3+ StarWars/Frozen/Spiderman, sähköhammasharja
-
Braun Oral-B Sensitive Clean, vaihtoharjat 4 kpl
-
Braun Oral-B Floss Action, vaihtoharjat 2 kpl
-
Braun Oral-B Stages Power Kids (Frozen/Cars/Mickey/Star Wars/Princess/Avengers/Toy Story), vaihtoharjat 6 kpl
-
Braun Oral-B Precision Clean, vaihtoharjat 4 kpl
-
Braun Oral-B OrthoCare Essentials, vaihtopäät 3 kpl
-
Braun Oral-B iO Series 6 Duo, sähköhammasharja
-
Braun Oral-B Sensitive Clean, vaihtoharjat 9 kpl
-
Braun Oral-B Precision Clean, vaihtoharjat 7+1 kpl_
Katsotuimmat Sähköhammasharjat
-
alk. 5,90 €
Sähköhammasharjan matkakotelo
-
alk. 380 €
Braun Oral-B iO Series 10, sähköhammasharja
-
alk. 28 €
Philips Sonicare W Optimal White HX6064/11, vaihtoharjat 4 kpl
-
alk. 220 €
Braun Oral-B iO Series 8, sähköhammasharja
-
alk. 23 €
Jordan Clean Smile Plus TBX-300P, sähköhammasharja
-
alk. 39 €
Philips Sonicare C3 Premium Plaque Defence HX9044, vaihtoharjat 4 kpl
-
alk. 14 €
Philips Sonicare DiamondClean HX6064/07, vaihtoharjat 4 kpl
-
alk. 70 €
Oclean X Pro Digital S, sähköhammasharja ja matkakotelo
-
alk. 75 €
Philips Sonicare 4100 Series HX3683, sähköhammasharja
-
alk. 54 €
Oclean X Pro, sähköhammasharja
-
alk. 83 €
Philips Sonicare ProtectiveClean 4500 HX6830, sähköhammasharja (2 runko-osaa)
-
alk. 6,99 €
Oral-B yhteensopivat Harjaspäät 4-pakkaus
-
alk. 166 €
Philips Sonicare Power Flosser 7000 HX3911/40, hammasvälisuihku
-
alk. 30 €
Braun Oral-B Pro 600 CrossAction sähköhammasharja
-
alk. 25 €
Oclean AIR 2T, sähköhammasharja
-
alk. 45 €
Philips Sonicare 3100 series HX3671, sähköhammasharja
-
alk. 27 €
Braun Oral-B iO Gentle Care, vaihtoharjat 4 kpl
-
alk. 22 €
Xiaomi Mi NUN4090GL for T300/T500, vaihtoharjat 3 kpl
Braun Oral-B Pulsonic Slim Luxe 4000, sähköhammasharja
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Oral-B, Braun |
Ajastin | On |
Harjausnopeus | 31 000 kierrosta/min |
EAN-koodi | 4210201305644 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 5,90 €
Sähköhammasharjan matkakotelo
-
alk. 380 €
Braun Oral-B iO Series 10, sähköhammasharja
-
alk. 28 €
Philips Sonicare W Optimal White HX6064/11, vaihtoharjat 4 kpl
-
alk. 220 €
Braun Oral-B iO Series 8, sähköhammasharja
-
alk. 23 €
Jordan Clean Smile Plus TBX-300P, sähköhammasharja
-
alk. 39 €
Philips Sonicare C3 Premium Plaque Defence HX9044, vaihtoharjat 4 kpl
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/sahkohammasharjat/braun-oral-b-pulsonic-slim-luxe-4000-sahkohammasharja/13978338
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.