DeWalt DCM565N 18V, akkuketjusaha (ilman akkua ja laturia)
DeWalt DCM565N 18V, akkuketjusaha (ilman akkua ja laturia) osastosta Sähkösahat nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 151,98 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Dewalt DCM565N-XJ ketjusahaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 151,98 € | 161,88 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dewalt DCM565N Ketjusaha ilman akkua ja laturiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 180,40 € | 182,39 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dewalt XR DCM565N 18V 30cm akkuketjusaha runkoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
199,00 € | 203,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dewalt 18V XR harjaton 30cm moottorisaha SOLONäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 204,94 € | 204,94 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Ketjusaha DeWalt DCM565N; 18 V; 30 cm laippa (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 221,00 € | 221,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
DeWALT XR DCM565N-XJ -akku moottorisahaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 240,90 € | 245,80 € | Katso tuotetta ▸ |
151,98 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 182,39 €
180,40 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 203,80 €
199,00 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 204,94 €
204,94 €
Toimitusaika 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 221,00 €
221,00 €
240,90 €
DeWalt DCM565N 18V, akkuketjusaha (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 5035048667569 |
Valmistaja | DeWALT |
Akun jännite | 18 V |
Hintakehitys
Korkein hinta
240,90 €
Keskihinta
199,70 €
Alin hinta
151,98 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.