Makita DJV184Z 18V, akkupistosaha (ilman akkua ja laturia)
Makita DJV184Z 18V, akkupistosaha (ilman akkua ja laturia) osastosta Sähkösahat nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 129,39 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Makita DJV184Z pistosahaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 129,39 € | 139,29 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita DJV184Z - jig saw - cordless - Ei batteryNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 175,73 € | 175,73 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita LXT DJV184Z 18V akkupistosaha runkoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
199,00 € | 203,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Akkupistosaha Makita DJV184Z; 18 V (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 204,00 € | 204,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
129,39 €
Toimitusaika 8 päivää
Hinta toimituskuluineen 175,73 €
175,73 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 203,80 €
199,00 €
Toimitusaika 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 204,00 €
204,00 €
Makita DJV184Z 18V, akkupistosaha (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0088381762533 |
Valmistaja | Makita |
Hintakehitys
Korkein hinta
204,00 €
Keskihinta
177,03 €
Alin hinta
129,39 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.