Singer ESP260T, höyryprässi
Singer ESP260T, höyryprässi osastosta Silitysraudat nyt edullisimmin kaupasta Prisma.fi hintaan 269,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Singer höyryprässi ESP260TNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 269,00 € | 273,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Singer ESP260T -höyryprässiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 298,99 € | 303,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Singer Byxpress Trousers Press Pro 26Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 298,99 € | 310,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Singer ESP260T -höyryprässiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä torstai - maanantai | 314,95 € | 314,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Housuprässi Trousers Press Pro 26Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
379,00 € | 384,20 € | Katso tuotetta ▸ |
269,00 €
298,99 €
Toimitusaika perillä torstai - maanantai
Hinta toimituskuluineen 314,95 €
314,95 €
379,00 €
Singer ESP260T, höyryprässi
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0037431886682, 7393033105594 |
Valmistaja | Singer |
Hintakehitys
Korkein hinta
379,00 €
Keskihinta
312,19 €
Alin hinta
269,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.