- ›Tietotekniikka
- ›Tabletit ja tarvikkeet
- ›Tabletit
- ›Oukitel RT1 10.1" WiFi + 4G 64GB, tabletti
Oukitel RT1 10.1" WiFi + 4G 64GB, tabletti
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Oukitel RT7 Titan 10.1" 4G 256GB, tabletti
Oukitel RT7 Titan 10.1" 5G 256GB, tabletti
Oukitel RT6 10.1" WiFi + 4G 256GB, tabletti
Oukitel OKT3 10.51" 5G 256GB, tabletti
Oukitel RT2 10.1" WiFi + 4G 128GB, tabletti
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Tabletit ▸
Päivän tarjoukset
-
-13 %
15,53 €
DualSense Charging Station, PS5 -tarvike
-
-25 %
5,22 €
Huawei Watch Fit, laturi
-
-25 %
149,00 €
Samsung Galaxy Tab A8 10.5" WiFi + 4G 32 GB, tabletti
-
-19 %
999,00 €
Samsung Galaxy Z Fold4 5G 12/512GB, älypuhelin
-
-7 %
98,73 €
Qbrick System Z258117PG013 PRO 2.0 DRAWER SET matkalaukku
-
-7 %
139,99 €
Makita UC3041A, sähkökäyttöinen ketjusaha
Samankaltaisia tuotteita
Katsotuimmat Tabletit
-
alk. 189 €
Xiaomi Redmi Pad SE 11" WiFi 4/128GB, tabletti
-
alk. 200 €
Oukitel RT1 10.1" WiFi + 4G 64GB, tabletti
-
alk. 329 €
Samsung Galaxy Tab A9+ 11" 5G 64GB, tabletti
-
alk. 1149 €
Samsung Galaxy Tab S9 Ultra 14,6", WiFi 256 Gt, tabletti
-
alk. 399 €
Lenovo Tab P12 12.7" WiFi 128GB, tabletti
-
alk. 97 €
Samsung Galaxy Tab A7 Lite 8.7" WiFi 32 GB, tabletti
-
alk. 249 €
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4" WiFi + 4G 64GB, tabletti
-
alk. 239 €
Samsung Galaxy Tab A9 8,7" LTE 64GB, tabletti
-
alk. 449 €
Lenovo TAB P11 Pro (2nd Gen) 11.2" WiFi 256GB, tabletti
-
alk. 369 €
Xiaomi Pad 6 11" WiFi 8/128GB, tabletti
-
alk. 151 €
Lenovo Smart Tab M8 8" WiFi 32 GB, tabletti
-
alk. 329 €
Samsung Galaxy Tab A9+ 11" WiFi 128GB, tabletti
-
alk. 265 €
Lenovo Tab P11 (2nd Gen) 11,5" 4G 4/128GB, tabletti
-
alk. 189 €
Oukitel RT3 8" WiFi + 4G 64GB, tabletti
-
alk. 366 €
Xiaomi Pad 6 11" WiFi 256GB, tabletti
-
alk. 129 €
Nokia T10 8" WiFi 3/32 Gt, tabletti
-
alk. 549 €
reMarkable 2 10.3" WiFi 8 GB, tabletti
-
alk. 169 €
Lenovo Tab M10 Plus 10.3" WiFi 32 GB, tabletti
Tabletit ja tarvikkeet -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 189 €
Xiaomi Redmi Pad SE 11" WiFi 4/128GB, tabletti
-
alk. 200 €
Oukitel RT1 10.1" WiFi + 4G 64GB, tabletti
-
alk. 329 €
Samsung Galaxy Tab A9+ 11" 5G 64GB, tabletti
-
alk. 1149 €
Samsung Galaxy Tab S9 Ultra 14,6", WiFi 256 Gt, tabletti
-
alk. 18 €
Samsung Galaxy Tab S9 FE, suojakotelo/suojus
-
alk. 399 €
Lenovo Tab P12 12.7" WiFi 128GB, tabletti
-
alk. 97 €
Samsung Galaxy Tab A7 Lite 8.7" WiFi 32 GB, tabletti
-
alk. 249 €
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4" WiFi + 4G 64GB, tabletti
-
alk. 9,77 €
Apple iPad Pro 10.5, suojakalvo
-
alk. 239 €
Samsung Galaxy Tab A9 8,7" LTE 64GB, tabletti
-
alk. 112 €
OnePlus Pad, magneettinen näppäimistö
-
alk. 449 €
Lenovo TAB P11 Pro (2nd Gen) 11.2" WiFi 256GB, tabletti
-
alk. 369 €
Xiaomi Pad 6 11" WiFi 8/128GB, tabletti
-
alk. 151 €
Lenovo Smart Tab M8 8" WiFi 32 GB, tabletti
-
alk. 25 €
Apple iPad Air 10.9" (2020/2022), suojakalvo
-
alk. 329 €
Samsung Galaxy Tab A9+ 11" WiFi 128GB, tabletti
-
alk. 265 €
Lenovo Tab P11 (2nd Gen) 11,5" 4G 4/128GB, tabletti
-
alk. 189 €
Oukitel RT3 8" WiFi + 4G 64GB, tabletti
Oukitel RT1 10.1" WiFi + 4G 64GB, tabletti
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 6430066807925, 6931940703338, 6931940703321, 5903108459815 |
Näyttö | |
Koko | 10,1 tuumaa |
Resoluutio | |
Resoluutio (leveys) | 1 220 px |
Resoluutio (korkeus) | 1 920 px |
Tyyppi | LCD IPS |
Valmistaja | Oukitel |
Suoritin | |
Tyyppi | 8-ydinprosessori , 4 x ARM Cortex-A53 2,0GHz, 4 x ARM Cortex-A53 1,5GHz |
Nopeus | 2 GHz |
Liitettävyys | |
WLAN | v. 802.11a/b/g/n/ac |
Bluetooth | v. 5.0 |
USB | On |
Kamera | 16 Mpx |
Päänäyttö | 10,1 tuumaa |
Kiintolevy | 64 Gt |
Lisäkamera | 16 Mpx (edessä) |
GPS | On |
Käyttöjärjestelmä | Android 11.0 |
Muisti | 4 000 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 189 €
Xiaomi Redmi Pad SE 11" WiFi 4/128GB, tabletti
-
alk. 200 €
Oukitel RT1 10.1" WiFi + 4G 64GB, tabletti
-
alk. 329 €
Samsung Galaxy Tab A9+ 11" 5G 64GB, tabletti
-
alk. 1149 €
Samsung Galaxy Tab S9 Ultra 14,6", WiFi 256 Gt, tabletti
-
alk. 399 €
Lenovo Tab P12 12.7" WiFi 128GB, tabletti
-
alk. 97 €
Samsung Galaxy Tab A7 Lite 8.7" WiFi 32 GB, tabletti
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/tabletit/oukitel-rt1-101-wifi-plus-4g-64gb-tabletti/10645167
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.