Niitit Rapid 500380; 4,8x10 mm; 100 kpl.
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Niitit Rapid 5000380; 4,0x12 mm; 50 kpl; ruostumattomalle teräkselle
Niitit Rapid M4; ä˜4 mm; 20 kpl.
Niitit Rapid 5000395; 4x14 mm; 50 kpl; ruostumattomalle teräkselle
Niitit Rapid 5000397; 4,8x18 mm; 50 kpl; ruostumattomalle teräkselle
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Tarvikkeet ja lisävarusteet ▸
Päivän tarjoukset
-
-7 %
31,61 €
Fiskars QuikFit 1000691, kaareva saha
-
-6 %
14,99 €
Horizon Zero Dawn Complete Edition, PS4-peli
-
-80 %
9,99 €
Nokia TWS-841 Clarity Earbuds ENC, Bluetooth-vastamelunappikuulokkeet
-
-6 %
33,99 €
Dead Space Remake, PS5-peli
-
-10 %
21,50 €
Shiseido - Eyelash Curler
-
-7 %
137,00 €
Honor X7a 4G 4/128GB, älypuhelin
-
-25 %
5,22 €
Huawei Watch Fit, laturi
-
-25 %
149,00 €
Samsung Galaxy Tab A8 10.5" WiFi + 4G 32 GB, tabletti
-
-5 %
379,00 €
Aggregaatti hiljainen LT2000i (2,0 kW), Duro
-
-43 %
19,95 €
ADIDAS Essentials 3-Stripes High-Waisted Single Jersey Leggings - naisten pitkät trikoot
-
-25 %
29,99 €
Lords of the Fallen, PS5 -peli
-
-22 %
39,00 €
JBL Tune Flex, Bluetooth-vastamelunappikuulokkeet
Samankaltaisia tuotteita
-
Niitit Rapid 5000380; 4,0x12 mm; 50 kpl; ruostumattomalle teräkselle
-
Niitit Rapid 5000395; 4x14 mm; 50 kpl; ruostumattomalle teräkselle
-
Niitit Rapid 5000397; 4,8x18 mm; 50 kpl; ruostumattomalle teräkselle
-
Niitit Rapid 5000393; 3,2x8 mm; 50 kpl; ruostumattomalle teräkselle
-
Niitit Rapid 5000378; 4,0x8 mm; 100 kpl.
-
Niitit Rapid 11893501; 1000 kpl.; tyyppi 28; teräs, Tarvikkeet ja lisävarusteet
-
Niitit Rapid 5000396; 4,8x10 mm; 50 kpl; ruostumattomalle teräkselle
-
Niitit Bosch 2609255820; 11,4x8,0 mm; 1000 kpl.; tyyppi 53, Tarvikkeet ja lisävarusteet
-
Niitit Makita F-32126; 11x45 mm; 10000 kpl.
-
Niitit Rapid M6; 20 kpl.
-
Niitit Rapid 24860100; 5000 kpl.; tyyppi 24; galvanoitu
-
Niitit Irimo 560-HD-08; 8 mm; 1000 kpl.; tyyppi 140
-
Niitit Irimo 560-LD-10; 10 mm; 1000 kpl.; tyyppi 53
-
Niitit Irimo 560-HD-06; 6,0 mm; 1000 kpl.; tyyppi 140
-
Niitit Rapid; 10 mm; 5000 kpl.; tyyppi 28
-
Niitit Bosch; 11,4x8 mm; 1000 kpl.; tyyppi 53; teräs
Katsotuimmat Tarvikkeet ja lisävarusteet
-
alk. 79 €
Vihtan M19 saunan lasioven pystyvedin
-
alk. 71 €
V33 2,5L autotalli- ja kellarimaali
-
alk. 186 €
Makita DMR115 Bluetooth, työmaaradio
-
alk. 41 €
Pisla 75/1800 rullatelki 3 pitkäsulkija
-
alk. 180 €
Nedis PIPS30012 300W, siniaaltoinvertteri
-
alk. 5,90 €
Pisla 24x18 mm alumiini askelkulmalista
-
alk. 18 €
EcoFlow Solar Angle Guide, ayrinkopaneelin suuntausapu
-
alk. 5,39 €
tesa Kaksipuoliset teippihihnat tapetin ja rappauksen kiinnittämiseen (1 kg)
-
alk. 7,20 €
Niitit Milwaukee 4932492566; 8 mm; 1000 kpl.; tyyppi G; galvanoitu
-
alk. 50 €
Niitit Bostitch 1192501Z; 25x25 mm; 10100 kpl.; galvanoitu
-
alk. 7,29 €
tesa flex Insulating tape IEC 10m x 15mm red
-
alk. 199 €
W.steps WWR/AL kattotikkaat
-
alk. 25 €
Lankanaulat DeWalt DWF4100450; 3,5x45 mm; 1000 kpl.
-
alk. 6,49 €
Anza Levityslasta
-
alk. 73 €
Maler Aava MDF 21X70/13X2200 valkoinen reunalista 5 kpl/PKT
-
alk. 2,90 €
Pisla 2700mm valkoinen PVC-kulmalista
-
alk. 8,90 €
Warma 25 x 20 mm alumiini kulmalista
-
alk. 16 €
Maler 55x22 lakattu tammi WC kynnys
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Rapid |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 79 €
Vihtan M19 saunan lasioven pystyvedin
-
alk. 71 €
V33 2,5L autotalli- ja kellarimaali
-
alk. 186 €
Makita DMR115 Bluetooth, työmaaradio
-
alk. 41 €
Pisla 75/1800 rullatelki 3 pitkäsulkija
-
alk. 180 €
Nedis PIPS30012 300W, siniaaltoinvertteri
-
alk. 5,90 €
Pisla 24x18 mm alumiini askelkulmalista
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/tarvikkeet-ja-lisavarusteet/niitit-rapid-500380-48x10-mm-100-kpl/13943878
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.