Epson WorkForce DS-1660W, skanneri
Epson WorkForce DS-1660W, skanneri osastosta Tasoskannerit nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 319,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
EPSON WORKFORCE DS-1660WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 319,90 € | 324,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Epson WorkForce DS-1660W asiakirjaskanneriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
339,00 € | 343,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Epson workforce ds-1660wNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 kpl varastossa | 339,99 € | 339,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Epson Workforce Ds1660w SkanneriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
349,00 € | 353,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Epson Workforce Ds-1660w -a4-skanneriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 349,68 € | 349,68 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Epson WorkForce DS-1660W -skanneriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 356,99 € | 361,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Epson WorkForce DS-1660W Wireless Document ScannerNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 11 päivää | 359,80 € | 359,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
EPSON WORKFORCE DS-1660W (B11B244401)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 498 € | 502 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
319,90 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 343,80 €
339,00 €
339,99 €
349,00 €
349,68 €
356,99 €
Toimitusaika 11 päivää
Hinta toimituskuluineen 359,80 €
359,80 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 502 €
498 €
Epson WorkForce DS-1660W, skanneri
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Epson |
Käyttöjärjestelmä | |
Windows Vista | On |
Windows Vista 64-bit | On |
Windows 7 | On |
Windows 7 x64 | On |
Mac OS X 10.6 | On |
Liitännät | |
IEEE 1394 | On |
USB 2.0 | On |
Ethernet | On |
Mitat | |
Pituus | 315 mm |
Leveys | 451 mm |
Korkeus | 120 mm |
Paino | 3,9 kg |
EAN-koodi | 4058154130742 |
Hintakehitys
Korkein hinta
498 €
Keskihinta
363,99 €
Alin hinta
319,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.