OBH Nordica Twister Go White, tehosekoitin
OBH Nordica Twister Go White, tehosekoitin osastosta Tehosekoittimet nyt edullisimmin kaupasta Power hintaan 29,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
OBH NORDICA TWISTER GO TEHOSEKOITIN, VALKOINENNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 11 päivää | 29,90 € | 34,60 € | Katso tuotetta ▸ | ||
OBH Nordica 7740 Twister Go tehosekoitinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
34,90 € | 39,70 € | Katso tuotetta ▸ | ||
OBH Twister Go -blenderiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 37,00 € | 42,90 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2 - 11 päivää
Hinta toimituskuluineen 34,60 €
29,90 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 39,70 €
34,90 €
37,00 €
OBH Nordica Twister Go White, tehosekoitin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 5708642077408 |
Teho | 300 W |
Valmistaja | OBH Nordica |
Turbo/pulssitoiminto | On |
Tilavuus | 1,2 l |
Hintakehitys
Korkein hinta
37,00 €
Keskihinta
33,93 €
Alin hinta
29,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.