Sony XR-77A95L (77"), OLED-televisio
Sony XR-77A95L (77"), OLED-televisio osastosta Televisiot nyt edullisimmin kaupasta Dustin.fi hintaan 6 499 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Sony A95l 77"" 4k Qd-oled Smart-tvNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 6 499 € | 6 578 € | Katso tuotetta ▸ | ||
TV Sony XR-77A95L OLED 77"" SmartNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | yhteyttä | 6 499 € | 6 534 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Sony A95L 77" 4K QD-OLED Google TVNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 6 499 € | 6 559 € | Katso tuotetta ▸ |
6 499 €
Sony XR-77A95L (77"), OLED-televisio
Ilmoita virheellisestä tiedostaNäyttö | |
Koko | 77 tuumaa |
Paneelin tyyppi | LED |
Valmistaja | Sony |
Mitat jalustalla | |
Leveys | 1 716 mm |
Korkeus | 1 075 mm |
Syvyys | 1 024 mm |
Paino | 36,9 kg |
Digi-TV | |
DVB-C | On |
DVB-T | On |
DVB-S | On |
DVB-T2 | On |
DVB-S2 | On |
Virrankäyttö (valmiustila) | 0,5 W |
Katselukulma | |
Vaaka | 178 astetta |
Pysty | 178 astetta |
VESA-yhteensopiva | On |
Liitettävyys | |
Kuulokeliitäntä | On |
HDMI-liitinten määrä | 4 |
Komposiittivideo | 1 |
PC-sisääntulo | On |
Komponenttivideo | 1 |
USB | On |
Bluetooth | On |
Teksti-TV | 1 000 sivua |
Uniajastin | On |
Kaiutin | |
Määrä | 2 kpl |
Teho | 10 W |
Resoluutio | |
Resoluutio (leveys) | 3 840 px |
Resoluutio (korkeus) | 2 160 px |
Värinormit | |
NTSC 3,58 | On |
NTSC 4,43 | On |
PAL | On |
SECAM | On |
Ultra HD | On |
WiFi | On |
VESA-kiinnitys | |
Korkeus | 300 mm |
Leveys | 300 mm |
EAN-koodi | 4548736151109 |
Hintakehitys
Korkein hinta
6 499 €
Keskihinta
6 499 €
Alin hinta
6 499 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.