HP Envy Pro 6420, tulostin
HP Envy Pro 6420, tulostin osastosta Tulostimet nyt edullisimmin kaupasta Coolshop.fi hintaan 89,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
HP - Envy 6420e All-in-One Inkjet Multifunction PrinterNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 89,00 € | 89,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
HP ENVY Pro 6420e All-in-One -monitoimitulostinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 99,99 € | 104,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Monitoimitulostin Envy 6420eNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2–7 päivää | 119,00 € | 123,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
HP ENVY 6420e AiO printerNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 132,90 € | 137,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
HP ENVY Pro 6420 All-in-One Mustesuihkutulostin Monitoimilaite faksilla - väri - MusteNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 60 päivää | 212,06 € | 212,06 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 89,00 €
89,00 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 104,89 €
99,99 €
119,00 €
132,90 €
Toimitusaika 60 päivää
Hinta toimituskuluineen 212,06 €
212,06 €
HP Envy Pro 6420, tulostin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | HP, HQ |
Valmistajan tuotesivu | https://store.hp.com/hk-en/default/hp-envy-pro-6420-all-in-one-printer-5se46a.html |
Mitat | |
Leveys | 432,5 mm |
Korkeus | 174 mm |
Syvyys | 361,1 mm |
Paino | 6,16 kg |
Paperinkäsittely | |
Paperikapasiteetti | 100 arkkia |
Maksimi paperiarkin koko | a4 |
Paperin vastaanottokapasiteetti | 25 arkkia |
Tulostusnopeus | |
Mustavalkoinen | 10 sivua/min |
Väri | 10 sivua/min |
Liitettävyys | |
Bluetooth | On |
Ethernet | On |
USB | On |
WLAN | On |
Toiminnot | |
Kopiointi | On |
Skannaus | On |
Tulostus | On |
Käyttöjärjestelmä | |
Windows 7 | On |
Windows 10 | On |
Ensimmäisen sivun tulostus | |
Mustavalko | 18 s |
Väri | 21 s |
Skannausominaisuudet | |
Asiakirjan enimmäiskoko | 216x297 |
Värisyvyys | 24 bit |
Arkinsyöttölaite | On |
Kopiointiominaisuudet | |
Kopioiden enimmäismäärä | 9 kpl |
Kopiointinopeus (väri) | 4 kopiota/min |
Kopiointinopeus (mv) max | 8 kopiota/min |
Tarkkuus | 25-200% dpi |
Monitoimitulostin | On |
Väri | On |
Virrankulutus | |
Virrankäyttö (lepotila) | 1,7 |
Virrankäyttö (pois päältä) | 0,1 |
Virrankäyttö (valmiustila) | 4 |
EAN-koodi | 0194721022363, 0195161625183, 0195161625206 |
Hintakehitys
Korkein hinta
212,06 €
Keskihinta
130,59 €
Alin hinta
89,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.