SanDisk Extreme Pro V2 (4 TB, USB 3.2, USB-C) SDSSDE81-4T00-G25, ulkoinen SSD-kovalevy
SanDisk Extreme Pro V2 (4 TB, USB 3.2, USB-C) SDSSDE81-4T00-G25, ulkoinen SSD-kovalevy osastosta Ulkoiset kovalevyt nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 396,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
SanDisk Extreme PRO Portable V2 SSD - 4TB - Musta - Ulkoinen SSD - USB 3.2 Gen 2x2Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 396,90 € | 396,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Sandisk Extreme Pro Portable V2 4tt MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 399,90 € | 399,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
SANDISK Extreme PRO 4TB Portable SSD (SDSSDE81-4T00-G25)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 428,65 € | 433,55 € | Katso tuotetta ▸ | ||
SSD USB3.2 4TB EXT./SDSSDE81-4T00-G25 SANDISKNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9-14 työpäivät | 431,31 € | 441,30 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
SanDisk Extreme PRO Portable 4 Tt USB-C -ulkoinen SSD, Musta/OranssiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 436,90 € | 441,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 396,90 €
396,90 €
399,90 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 433,55 €
428,65 €
Toimitusaika 9-14 työpäivät
Hinta toimituskuluineen 441,30 €
431,31 €
Toimitusaika 1-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 441,80 €
436,90 €
SanDisk Extreme Pro V2 (4 TB, USB 3.2, USB-C) SDSSDE81-4T00-G25, ulkoinen SSD-kovalevy
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0619659184735 |
Valmistaja | SanDisk |
Kapasiteetti | 4 000 Gt |
Mitat | |
Korkeus | 10,22 mm |
Leveys | 57,34 mm |
Syvyys | 110,26 mm |
Lukunopeus | 2 000 Mt/s |
Takuu | 5 vuotta |
Liitettävyys | USB |
Valmistajan tuotesivu | https://shop.westerndigital.com/en-ie/products/portable-drives/sandisk-extreme-pro-usb-3-2-ssd#SDSSDE81-4T00-G25 |
SSD | On |
Hintakehitys
Korkein hinta
436,90 €
Keskihinta
418,73 €
Alin hinta
396,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.