Kingston Ironkey Keypad 200 32GB
Kingston Ironkey Keypad 200 32GB osastosta USB-muistit nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 117,79 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Kingston IronKey - 32GB - USB-tikkuNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 117,79 € | 117,79 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kingston Ironkey Keypad 200 32gb Usb 3.2 Gen 1Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 119,04 € | 125,03 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kingston IronKey Keypad 200, AES-256d 32 Gt USB 3.2 Gen 1x1 -muistitikku, SininenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 121,90 € | 126,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kingston IronKey Keypad 200 32GB USB 3.0 AES salattuNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9-14 työpäivät | 136,68 € | 146,67 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
KINGSTON 32GB IRONKEY KEYPAD 200, FIPS 140-3 LVL 3 (PENDING) AES-256 ENCRYPTED (IKKP200/32GB)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 139,80 € | 144,70 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kingston IronKey Keypad 200 32 Gt 256-bit XTS-AES -USB 3.2 Gen 1 -muistiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 139,99 € | 144,89 € | Katso tuotetta ▸ |
117,79 €
Toimitusaika 1 päivä
Hinta toimituskuluineen 125,03 €
119,04 €
Toimitusaika 5-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 126,80 €
121,90 €
Toimitusaika 9-14 työpäivät
Hinta toimituskuluineen 146,67 €
136,68 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 144,70 €
139,80 €
Toimitusaika 7 päivää
Hinta toimituskuluineen 144,89 €
139,99 €
Kingston Ironkey Keypad 200 32GB
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0740617330083 |
Valmistaja | Kingston |
Hintakehitys
Korkein hinta
139,99 €
Keskihinta
129,20 €
Alin hinta
117,79 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.