Anker eufyCam 2C, valvontajärjestelmä, 2 kameraa
Anker eufyCam 2C, valvontajärjestelmä, 2 kameraa osastosta Valvontakamerat nyt edullisimmin kaupasta Dustin.fi hintaan 234,98 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Anker 2c Surveillance Camera 2-packNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 234,98 € | 240,97 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Eufy Cam 2C -paketti, jossa on 2 kameraa ja Homebase.Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 235,20 € | 235,20 € | Katso tuotetta ▸ | ||
EufyCam 2C Kit, 2 valvontakameraa ja HomeBaseNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 249,00 € | 249,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Eufy Cam2C turvakamera (2 kpl)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 269,00 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Anker eufyCam 2C -valvontajärjestelmä kahdella kamerallaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 269,99 € | 274,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Anker Eufy Eufycam 2C 2+1 -valvontajärjestelmä kahdella kamerallaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 324,90 € | 329,80 € | Katso tuotetta ▸ |
234,98 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 235,20 €
235,20 €
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 249,00 €
249,00 €
269,00 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 274,89 €
269,99 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 329,80 €
324,90 €
Anker eufyCam 2C, valvontajärjestelmä, 2 kameraa
Ilmoita virheellisestä tiedostaKamera | |
IR-valo | On |
Resoluutio (korkeus) | 1 920 px |
Resoluutio (leveys) | 1 080 px |
EAN-koodi | 0194644015305 |
Valmistaja | Anker Technology, Anker |
Valmistajan tuotesivu | https://www.eufylife.com/products/variant/eufycam-2c-2cam-kit/T88311D1 |
Hintakehitys
Korkein hinta
324,90 €
Keskihinta
263,85 €
Alin hinta
234,98 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.