Axis M1135-E Mk II Box Camera (02485-001), valvontakamera
Axis M1135-E Mk II Box Camera (02485-001), valvontakamera osastosta Valvontakamerat nyt edullisimmin kaupasta Dustin.fi hintaan 700 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Axis M1135-e Mk Ii Box CameraNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 700 € | 700 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Axis M1135-E MK IINäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 700 € | 700 € | Katso tuotetta ▸ |
700 €
Axis M1135-E Mk II Box Camera (02485-001), valvontakamera
Ilmoita virheellisestä tiedostaLAN-portit | PoE (Power over Ethernet) |
Kamera | |
Tarkkuus | 2 Mpx |
Resoluutio (korkeus) | 1 920 px |
Resoluutio (leveys) | 1 080 px |
EAN-koodi | 7331021078253 |
Valmistaja | Axis Communications AB, Axis |
Valmistajan tuotesivu | https://www.axis.com/products/axis-m1135-e-mk-ii |
Hintakehitys
Korkein hinta
700 €
Keskihinta
700 €
Alin hinta
700 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.