Reolink TrackMix WiFi, valvontakamera
Reolink TrackMix WiFi, valvontakamera osastosta Valvontakamerat nyt edullisimmin kaupasta Dustin.fi hintaan 199,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Reolink Trackmix Wifi, 4k Dual-lens Ptz CameraNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 199,00 € | 204,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Reolink TrackMix WiFi -valvontakamera ulko- ja sisäkäyttöönNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä maanantai - keskiviikko | 258,95 € | 258,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Reolink TrackMix WiFi -valvontakamera ulko- ja sisäkäyttöönNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 258,99 € | 263,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Reolink TrackMix WiFi 8MP PTZ Auto Tracking AI kamera ulkokäyttöönNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
259,00 € | 263,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Reolink TrackMix WiFi -valvontakameraNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 259,00 € | 263,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Reolink TrackMix 2x8MP WiFi -valvontakamera Ilman kytkykauppaa tai liittymäpakkoa.Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 259,00 € | 264,99 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 1 päivä
Hinta toimituskuluineen 204,99 €
199,00 €
Toimitusaika perillä maanantai - keskiviikko
Hinta toimituskuluineen 258,95 €
258,95 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 263,89 €
258,99 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 263,80 €
259,00 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 263,99 €
259,00 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 264,99 €
259,00 €
Reolink TrackMix WiFi, valvontakamera
Ilmoita virheellisestä tiedostaKamera | |
Tarkkuus | 8 Mpx |
Pan (panorointi) | On |
Tilt (kallistus) | On |
IR-valo | On |
Resoluutio (korkeus) | 3 840 px |
Resoluutio (leveys) | 2 160 px |
EAN-koodi | 6975253982103, 6975253982080 |
Valmistaja | Reolink |
Valmistajan tuotesivu | https://reolink.com/product/reolink-trackmix-wifi/ |
Hintakehitys
Korkein hinta
259,00 €
Keskihinta
248,99 €
Alin hinta
199,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.