Russell Hobbs 26300-70, vedenkeitin
Russell Hobbs 26300-70, vedenkeitin osastosta Vedenkeittimet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 39,91 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Russell Hobbs Vedenkeitin Quiet Kettle 26300-70 - Harmaa - 2400 WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 39,91 € | 46,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Russell Hobbs VedenkeitinV26300-70 Quiet Kettle 1,7lNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 47,90 € | 52,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Vedenkeitin 26300-70 Quiet Kettle 1,7 lNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
50,90 € | 56,10 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Vattenkokare 26300-70 Quiet Kettle 1,7lNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 56,99 € | 66,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Russell Hobbs Quiet Kettle -vedenkeitinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
64,95 € | 69,45 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 9 päivää
Hinta toimituskuluineen 46,90 €
39,91 €
Toimitusaika 5-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 52,80 €
47,90 €
50,90 €
56,99 €
64,95 €
Russell Hobbs 26300-70, vedenkeitin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 5038061137217 |
Teho | 2 400 W |
Valmistaja | Russell Hobbs |
Tilavuus | 1,7 l |
Vesimääränilmaisin | On |
Materiaali | Ruostumaton teräs |
Hintakehitys
Korkein hinta
64,95 €
Keskihinta
52,13 €
Alin hinta
39,91 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.