Blackmagic Design Video Assist 5" 12G HDR, videotallennin ja näyttö
Blackmagic Design Video Assist 5" 12G HDR, videotallennin ja näyttö osastosta Videoeditointilaitteet nyt edullisimmin kaupasta Dustin.fi hintaan 849 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Blackmagic Design Video Assist 5"" 12gNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 849 € | 849 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Blackmagic Video Assist 12G HDR - NäyttöNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 885 € | 885 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Blackmagic Design Video Assist 12G HDR 5"Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 909 € | 913 € | Katso tuotetta ▸ |
849 €
885 €
909 €
Blackmagic Design Video Assist 5" 12G HDR, videotallennin ja näyttö
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Blackmagic Design |
Valmistajan tuotesivu | https://www.blackmagicdesign.com/fi/products/blackmagicvideoassist |
EAN-koodi | 9338716006421 |
Hintakehitys
Korkein hinta
909 €
Keskihinta
881 €
Alin hinta
849 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.