CORSAIR HXi Series HX1500i 80 PLUS Platinum EU Version PSU
CORSAIR HXi Series HX1500i 80 PLUS Platinum EU Version PSU osastosta Virtalähteet nyt edullisimmin kaupasta Dustin.fi hintaan 344,10 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Corsair Hx1500i 80+ Platinum Modular Atx 3.0 PsuNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 344,10 € | 344,10 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Corsair HX1500i (2023) Virtalähde - 1500 Watt - 140 mm - 80 Plus Platina sertifioituNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 344,10 € | 344,10 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Corsair HX1500i ATX 3.0 -virtalähde, 1500 WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 349,00 € | 353,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Corsair 1500W HX1500i (2023), ATX-virtalähde, 80 Plus Platinum, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | heti saatavilla | 349,90 € | 349,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Corsair HX1500i 1500 W -virtalähde, 80 Plus PlatinumNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 365,90 € | 370,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 1 päivä
Hinta toimituskuluineen 344,10 €
344,10 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 344,10 €
344,10 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 353,90 €
349,00 €
Toimitusaika heti saatavilla
Hinta toimituskuluineen 349,90 €
349,90 €
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 370,80 €
365,90 €
CORSAIR HXi Series HX1500i 80 PLUS Platinum EU Version PSU
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0840006697442 |
Valmistaja | Corsair |
Hintakehitys
Korkein hinta
365,90 €
Keskihinta
350,60 €
Alin hinta
344,10 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.