Mexen 4in1 Fenix Slim seinä WC:n asennusteline, 6 / 4 l & 4,5 / 3 l, 8 cm
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
WC-setti Mexen 5in1 Fenix Slim wc-istuimella Lena Rimless Slim, musta
WC-setti Mexen 5in1 Fenix Slim wc-istuimella Rico Rimless Slim, valkoinen matta
Mexen 5in1 Fenix Slim 6/4 L, 4,5 / 3 L, 8 cm Sofia wc-istuin
Mexen Lena -WC-istuin, pehmeästi sulkeutuva, valkoinen
Mexen 5in1 Lena Rimless Slim WC-setti
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä WC-istuimet ja tarvikkeet ▸
Päivän tarjoukset
-
-8 %
229,00 €
Sony PS-LX310BT, levysoitin
-
-8 %
22,99 €
PowerBank 20000 mAh, varavirtalähde/lisäakku
-
-6 %
14,99 €
Horizon Zero Dawn Complete Edition, PS4-peli
-
-6 %
67,90 €
Anker Soundcore Space A40, Bluetooth-nappikuulokkeet
-
-6 %
299,00 €
Bosch Fontus 18V Gen II (06008B6101) 18V 1x2,5Ah, akkupesuri
-
-5 %
26,50 €
Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion, PS4 -peli
-
-5 %
56,99 €
The Last of Us Part 1, PS5 -peli
-
-5 %
37,99 €
Banishers: Ghosts of New Eden, PS5 -peli
-
-5 %
181,98 €
Nilfisk Core 140-6 PowerControl (128471263), painepesuri
-
-26 %
445,00 €
Familon Lux, sijauspatja 160 x 200 cm
-
-20 %
2399,00 €
LG OLED65G36 (65"), OLED-televisio
-
-12 %
149,00 €
Fitbit Charge 6, aktiivisuusranneke
Samankaltaisia tuotteita
-
WC-setti Mexen 5in1 Fenix Slim wc-istuimella Lena Rimless Slim, musta
-
WC-setti Mexen 5in1 Fenix Slim wc-istuimella Rico Rimless Slim, valkoinen matta
-
Mexen 5in1 Fenix Slim 6/4 L, 4,5 / 3 L, 8 cm Sofia wc-istuin
-
Mexen Lena -WC-istuin, pehmeästi sulkeutuva, valkoinen
-
Mexen 5in1 Lena Rimless Slim WC-setti
-
WC-istuimen hitaasti sulkeutuva kansi Mexen Duroplast Slim Lena, Rico, Sofia, Carmen, valkoinen
-
WC:n hidastuskansi v1 Mexen Duroplast Slim Lena, Rico, Sofia, Carmen, musta
-
WC-istuin Mexen Lena Rimless Slim Duroplast hitaasti sulkeutuvalla kannella, Grey-blue mat
-
Seinään kiinnitettävä WC-istuin Mexen Lena Rimless Slim Duroplast+, hitaasti laskeutuva kansi, Black Mat
-
Seinään kiinnitettävä WC-istuin Mexen Lena Rimless Slim Duroplast, hitaasti laskeutuva kansi, Black mat
-
WC-istuin Mexen Teo Rimless Duroplast Slim hitaasti sulkeutuvalla kannella, Light grey mat
-
WC-setti Mexen 5in1 Fenix Slim wc-istuimella York Rimless Slim
-
WC-setti Mexen 5in1 Fenix Slim wc-istuimella Lena
-
WC-istuin Mexen Teo Rimless Duroplast Slim hitaasti sulkeutuvalla kannella, Dark grey mat
-
WC-setti Mexen 5in1 Fenix Slim wc-istuimella Stella Rimless Slim
-
WC-setti Mexen 5in1 Fenix Slim wc-istuimella Vega Rimless Slim
-
WC-setti Mexen 5in1 Fenix Slim wc-istuimella Sofia Rimless Slim
-
WC-setti Mexen 5in1 Fenix Slim wc-istuimella Sofia
Katsotuimmat WC-istuimet ja tarvikkeet
-
alk. 477 €
Gustavsberg Estetic 8300 wc-istuin
-
alk. 32 €
IDO WC-Istuinkansi Seven D 91130-01
-
alk. 91 €
Klozetas T13CD Rimless
-
alk. 453 €
WC-setti Mexen 5in1 Fenix Slim wc-istuimella Rico
-
alk. 11 €
IDO Seven D9113 Z6405600001 saranat wc-varaosa
-
alk. 3,41 €
Fresh WC -raikastinpuikot IDO Seven D wc-istuimiin 5 kpl
-
alk. 162 €
Grohe Skate Cosmopolitan, Arena Cosmopolitan Huuhtelupainike, Warm Sunset
-
alk. 59 €
Villeroy & Boch Viconnect e200 flush plate dual white
-
alk. 46 €
Geberit flush valve universal for concealed cistern
-
alk. 107 €
Laufen Pro Design SC/QR valkoinen WC-istuimen kansi
-
alk. 17 €
Viega connection elbow 45° white
-
alk. 159 €
Geberit actuator plate omega30 for dual flush: bright chrome
-
alk. 9,20 €
Viega connection elbow 90° white
-
alk. 20 €
Viega connection pipe 400 mm white
-
alk. 53 €
Grohe Kaksoishuuhtelun jälkiasennussetti
-
alk. 64 €
Grohe Nova Cosmopolitan, Arena Cosmopolitan Huuhtelupainike, Valkoinen
-
alk. 226 €
Huuhtelulaatikko Kerra Tinos
-
alk. 423 €
Deante Peonia Rimless Nero -WC-istuin Slim-kannella
Mexen 4in1 Fenix Slim seinä WC:n asennusteline, 6 / 4 l & 4,5 / 3 l, 8 cm
Ilmoita virheellisestä tiedostaArvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 477 €
Gustavsberg Estetic 8300 wc-istuin
-
alk. 32 €
IDO WC-Istuinkansi Seven D 91130-01
-
alk. 91 €
Klozetas T13CD Rimless
-
alk. 453 €
WC-setti Mexen 5in1 Fenix Slim wc-istuimella Rico
-
alk. 11 €
IDO Seven D9113 Z6405600001 saranat wc-varaosa
-
alk. 3,41 €
Fresh WC -raikastinpuikot IDO Seven D wc-istuimiin 5 kpl
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/wc-istuimet-ja-tarvikkeet/mexen-4in1-fenix-slim-seina-wcn-asennusteline-6-4-l-45-3-l-8-cm/12788797
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.