Sage Precision Brewer SDC400BSS, kahvinkeitin
Sage Precision Brewer SDC400BSS, kahvinkeitin osastosta Kahvinkeittimet nyt edullisimmin kaupasta Kahvikaveri hintaan 199,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Sage Precision Brewer kahvinkeitin SDS400BSS - 1.7 l harjattu teräsNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1_4_d | 199,00 € | 202,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Sage SDC 400 UK -kahvinkeitinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 259,00 € | 259,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Sage Precision -kahvinkeitinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 259,00 € | 263,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Sage Precision -kahvinkeitinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä perjantai - tiistai | 290,95 € | 290,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Sage Precision Brewer lasiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6 päivää | 309,95 € | 309,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Sage Precision Brewer kahvinkeitin SDC400BSSNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 339,00 € | 343,90 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 1_4_d
Hinta toimituskuluineen 202,99 €
199,00 €
259,00 €
Toimitusaika perillä perjantai - tiistai
Hinta toimituskuluineen 290,95 €
290,95 €
309,95 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 343,90 €
339,00 €
Sage Precision Brewer SDC400BSS, kahvinkeitin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 9312432030106 |
Mitat | |
Leveys | 17 cm |
Korkeus | 40 cm |
Syvyys | 36 cm |
Paino | 4 kg |
Valmistaja | Sage |
Kapasiteetti | 12 kuppeja |
Tilavuus | 1,8 l |
Teho | 1 650 W |
Kääntyvä suodatinteline | On |
Vesimääränilmaisin | On |
Irroitettava vesisäiliö | On |
Hintakehitys
Korkein hinta
339,00 €
Keskihinta
276,15 €
Alin hinta
199,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.