Lenovo ThinkPad L15 G4 21H30012MX (Intel Core i7-1355U, 16 GB, 512 SSD, 15,6", Win 11), kannettava tietokone
Lenovo ThinkPad L15 G4 21H30012MX (Intel Core i7-1355U, 16 GB, 512 SSD, 15,6", Win 11), kannettava tietokone osastosta Kannettavat tietokoneet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 1 238 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Lenovo Thinkpad L15 Gen 4 - 15.6" | Core i7 | 16GB | 512GBNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 1 238 € | 1 238 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Lenovo 15.6"" ThinkPad L15 i7-1355U, 16 Gt, 512 Gt SSD, Win 11 Pro -kannettava, MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 1 440 € | 1 445 € | Katso tuotetta ▸ | ||
LENOVO L15 G4 I7-1355U/15.6FHD/16GB/512SSD/W11P/2Y (21H30012MX)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 1 558 € | 1 563 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Lenovo 15,6" ThinkPad L15 Gen 4, kannettava tietokone, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4-8 päivää | 1 560 € | 1 560 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 238 €
1 238 €
Toimitusaika 5-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 445 €
1 440 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 563 €
1 558 €
Toimitusaika 4-8 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 560 €
1 560 €
Lenovo ThinkPad L15 G4 21H30012MX (Intel Core i7-1355U, 16 GB, 512 SSD, 15,6", Win 11), kannettava tietokone
Ilmoita virheellisestä tiedostaNäyttö | |
Koko | 15,6 tuumaa |
Resoluutio | |
Resoluutio (leveys) | 1 920 px |
Resoluutio (korkeus) | 1 080 px |
Tyyppi | IPS |
Valmistaja | Lenovo |
Suoritin | Intel Core i7-1355U |
Kiintolevy | |
Kapasiteetti | 512 Gt |
SSD | On |
Mitat | 1,77 |
Muisti | |
Kapasiteetti | 16 Gt |
Tyyppi | ddr4 |
Laajennettavissa | 64 Gt |
Liitännät | |
Bluetooth | On |
RJ-45 | On |
WLAN | On |
HDMI-portti | On |
Line-in | On |
USB 3.0 | On |
USB-C | On |
Akku | |
Tyyppi | Li-Pol |
AC-Adapteri | On |
Akun kesto | 57 Wh |
Muistikortinlukija | Muistikortti, MicroSD |
Tyyppi | MicroSD |
Verkko-ominaisuudet | |
LAN | Gigabit Ethernet |
WLAN (Langaton) | 802.11ax |
Käyttöjärjestelmä | Windows 11 |
EAN-koodi | 0196804505541, 1968045055418 |
Hintakehitys
Korkein hinta
1 560 €
Keskihinta
1 449 €
Alin hinta
1 238 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.