Denver TAQ-10383KBLUEPINK 10.1" WiFi 16GB, lasten tabletti
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Denver TAQ-70333 7" WiFi 16GB, tabletti
Denver TAQ-10383KBLUEPINK 10.1" WiFi 16GB, lasten tabletti
Denver TAQ-10503SE 10.1" WiFi 16GB, tabletti
Denver LWT-10510xxxxMK2 10,5", piirtotabletti
Denver LWT-14510 14", piirtotabletti
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Tabletit ▸
Päivän tarjoukset
-
-13 %
15,53 €
DualSense Charging Station, PS5 -tarvike
-
-25 %
5,22 €
Huawei Watch Fit, laturi
-
-25 %
149,00 €
Samsung Galaxy Tab A8 10.5" WiFi + 4G 32 GB, tabletti
-
-19 %
999,00 €
Samsung Galaxy Z Fold4 5G 12/512GB, älypuhelin
-
-7 %
98,73 €
Qbrick System Z258117PG013 PRO 2.0 DRAWER SET matkalaukku
-
-7 %
139,99 €
Makita UC3041A, sähkökäyttöinen ketjusaha
Samankaltaisia tuotteita
Katsotuimmat Tabletit
-
alk. 189 €
Xiaomi Redmi Pad SE 11" WiFi 4/128GB, tabletti
-
alk. 200 €
Oukitel RT1 10.1" WiFi + 4G 64GB, tabletti
-
alk. 329 €
Samsung Galaxy Tab A9+ 11" 5G 64GB, tabletti
-
alk. 1149 €
Samsung Galaxy Tab S9 Ultra 14,6", WiFi 256 Gt, tabletti
-
alk. 399 €
Lenovo Tab P12 12.7" WiFi 128GB, tabletti
-
alk. 97 €
Samsung Galaxy Tab A7 Lite 8.7" WiFi 32 GB, tabletti
-
alk. 249 €
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4" WiFi + 4G 64GB, tabletti
-
alk. 239 €
Samsung Galaxy Tab A9 8,7" LTE 64GB, tabletti
-
alk. 449 €
Lenovo TAB P11 Pro (2nd Gen) 11.2" WiFi 256GB, tabletti
-
alk. 369 €
Xiaomi Pad 6 11" WiFi 8/128GB, tabletti
-
alk. 151 €
Lenovo Smart Tab M8 8" WiFi 32 GB, tabletti
-
alk. 329 €
Samsung Galaxy Tab A9+ 11" WiFi 128GB, tabletti
-
alk. 265 €
Lenovo Tab P11 (2nd Gen) 11,5" 4G 4/128GB, tabletti
-
alk. 189 €
Oukitel RT3 8" WiFi + 4G 64GB, tabletti
-
alk. 366 €
Xiaomi Pad 6 11" WiFi 256GB, tabletti
-
alk. 129 €
Nokia T10 8" WiFi 3/32 Gt, tabletti
-
alk. 549 €
reMarkable 2 10.3" WiFi 8 GB, tabletti
-
alk. 169 €
Lenovo Tab M10 Plus 10.3" WiFi 32 GB, tabletti
Tabletit ja tarvikkeet -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 189 €
Xiaomi Redmi Pad SE 11" WiFi 4/128GB, tabletti
-
alk. 200 €
Oukitel RT1 10.1" WiFi + 4G 64GB, tabletti
-
alk. 329 €
Samsung Galaxy Tab A9+ 11" 5G 64GB, tabletti
-
alk. 1149 €
Samsung Galaxy Tab S9 Ultra 14,6", WiFi 256 Gt, tabletti
-
alk. 18 €
Samsung Galaxy Tab S9 FE, suojakotelo/suojus
-
alk. 399 €
Lenovo Tab P12 12.7" WiFi 128GB, tabletti
-
alk. 97 €
Samsung Galaxy Tab A7 Lite 8.7" WiFi 32 GB, tabletti
-
alk. 249 €
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4" WiFi + 4G 64GB, tabletti
-
alk. 9,77 €
Apple iPad Pro 10.5, suojakalvo
-
alk. 239 €
Samsung Galaxy Tab A9 8,7" LTE 64GB, tabletti
-
alk. 112 €
OnePlus Pad, magneettinen näppäimistö
-
alk. 449 €
Lenovo TAB P11 Pro (2nd Gen) 11.2" WiFi 256GB, tabletti
-
alk. 369 €
Xiaomi Pad 6 11" WiFi 8/128GB, tabletti
-
alk. 151 €
Lenovo Smart Tab M8 8" WiFi 32 GB, tabletti
-
alk. 25 €
Apple iPad Air 10.9" (2020/2022), suojakalvo
-
alk. 329 €
Samsung Galaxy Tab A9+ 11" WiFi 128GB, tabletti
-
alk. 265 €
Lenovo Tab P11 (2nd Gen) 11,5" 4G 4/128GB, tabletti
-
alk. 189 €
Oukitel RT3 8" WiFi + 4G 64GB, tabletti
Denver TAQ-10383KBLUEPINK 10.1" WiFi 16GB, lasten tabletti
Ilmoita virheellisestä tiedostaNäyttö | |
Koko | 10,1 tuumaa |
Resoluutio | |
Resoluutio (leveys) | 600 px |
Resoluutio (korkeus) | 1 024 px |
Valmistaja | Denver |
Mitat | |
Pituus | 258 mm |
Leveys | 150 mm |
Paksuus | 11 mm |
Paino | 1 120 g |
Suoritin | 1,2 GHz |
Liitettävyys | |
WLAN | v. WiFi 802.11 b/g/n |
USB | On |
Akku | 4 400 mAh |
Kamera | |
Tarkkuus | 0,3 Mpx |
Lisätieto | Etukamera |
Kiintolevy | 16 Gt |
Muistikortinlukija | Muistikortti, microSD |
Tyyppi | microSD |
Käyttöjärjestelmä | Android 8.1 |
Muisti | 1 |
EAN-koodi | 5706751040085 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 189 €
Xiaomi Redmi Pad SE 11" WiFi 4/128GB, tabletti
-
alk. 200 €
Oukitel RT1 10.1" WiFi + 4G 64GB, tabletti
-
alk. 329 €
Samsung Galaxy Tab A9+ 11" 5G 64GB, tabletti
-
alk. 1149 €
Samsung Galaxy Tab S9 Ultra 14,6", WiFi 256 Gt, tabletti
-
alk. 399 €
Lenovo Tab P12 12.7" WiFi 128GB, tabletti
-
alk. 97 €
Samsung Galaxy Tab A7 Lite 8.7" WiFi 32 GB, tabletti
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/tabletit/denver-taq-10383kbluepink-101-wifi-16gb-lasten-tabletti/14000521
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.