Chieftec Polaris 1250W Retail 80 PLUS GOLD, Cable-mgt, PCIe Gen5
Chieftec Polaris 1250W Retail 80 PLUS GOLD, Cable-mgt, PCIe Gen5 osastosta Virtalähteet nyt edullisimmin kaupasta Data-Systems hintaan 215,30 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
CHIEFTEC POLARIS 3.0 1250W 80 Plus GOLD (PPS-1250FC-A3)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 215,30 € | 220,20 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Chieftec Polaris 3.0 Series 1250W Virtalähde - 1250 Watt - 135 mm - 80 Plus Kulta sertifioituNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 215,69 € | 215,69 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Chieftec POLARIS POLARIS 3.0 1250W 1250 W -virtalähde, 80 Plus Gold80 Plus GoldNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 215,90 € | 220,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 220,20 €
215,30 €
Toimitusaika 7 päivää
Hinta toimituskuluineen 215,69 €
215,69 €
Toimitusaika 1-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 220,80 €
215,90 €
Chieftec Polaris 1250W Retail 80 PLUS GOLD, Cable-mgt, PCIe Gen5
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0753263078155 |
Valmistaja | Chieftec |
Hintakehitys
Korkein hinta
215,90 €
Keskihinta
215,63 €
Alin hinta
215,30 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.