CHIEFTEC POLARIS 3.0 1300W 80 Plus GOLD Full Modular ATX 12V
CHIEFTEC POLARIS 3.0 1300W 80 Plus GOLD Full Modular ATX 12V osastosta Virtalähteet nyt edullisimmin kaupasta Data-Systems hintaan 247,40 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
CHIEFTEC POLARIS 3.0 1300W 80 Plus GOLD (PPX-1300FC-A3)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 22.5.2024 | 247,40 € | 252,30 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Chieftec Polaris Pro Series 1300W Virtalähde - 1300 Watt - 135 mm - 80 Plus Platina sertifioituNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 247,76 € | 247,76 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Chieftec POLARIS PRO 1300W -virtalähde, 80 Plus GoldNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 251,90 € | 256,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika saatavilla 22.5.2024
Hinta toimituskuluineen 252,30 €
247,40 €
Toimitusaika 8 päivää
Hinta toimituskuluineen 247,76 €
247,76 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 256,80 €
251,90 €
CHIEFTEC POLARIS 3.0 1300W 80 Plus GOLD Full Modular ATX 12V
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0753263078162 |
Valmistaja | Chieftec |
Hintakehitys
Korkein hinta
251,90 €
Keskihinta
249,02 €
Alin hinta
247,40 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.