Fiskars Taiten -fileointiveitsi, 21 cm
Fiskars Taiten -fileointiveitsi, 21 cm osastosta Aterimet ja veitset nyt edullisimmin kaupasta Nordic Nest hintaan 100,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Fiskars Taiten fileerausveitsi 21 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 100,00 € | 100,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars Taiten -fileointiveitsi, 21 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 7 päivää | 100,00 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars - Taiten Fileerausveitsi 21 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 116,89 € | 116,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fileerausveitsi Fiskars Taiten; 1066836; 21 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 131,00 € | 131,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Fiskars Titanium Fileerausveitsi 21 Cm - Fileerausveitset Titaani Musta - 1066836Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
142,00 € | 142,00 € | Katso tuotetta ▸ |
100,00 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 116,89 €
116,89 €
Toimitusaika nan
Hinta toimituskuluineen 131,00 €
131,00 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 142,00 €
142,00 €
Fiskars Taiten -fileointiveitsi, 21 cm
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 6424002016618 |
Valmistaja | Fiskars |
Hintakehitys
Korkein hinta
142,00 €
Keskihinta
117,98 €
Alin hinta
100,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.