Fiskars Taiten -iso kokinveitsi, 20 cm
Fiskars Taiten -iso kokinveitsi, 20 cm osastosta Aterimet ja veitset nyt edullisimmin kaupasta Nordic Nest hintaan 100,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Fiskars Taiten kokkiveitsi 20 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 100,00 € | 100,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars Taiten -iso kokinveitsi, 20 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 7 päivää | 100,00 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars - Taiten Kokkiveitsi 20 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 116,89 € | 116,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kokinveitsi, suuri Fiskars Taiten; 1066830; 20 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 118,00 € | 118,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Fiskars Titanium Kokkiveitsi 20 Cm - Kokkiveitset Titaani Musta - 1066830Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
142,00 € | 142,00 € | Katso tuotetta ▸ |
100,00 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 116,89 €
116,89 €
Toimitusaika nan
Hinta toimituskuluineen 118,00 €
118,00 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 142,00 €
142,00 €
Fiskars Taiten -iso kokinveitsi, 20 cm
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 6424002016557 |
Valmistaja | Fiskars |
Hintakehitys
Korkein hinta
142,00 €
Keskihinta
115,38 €
Alin hinta
100,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.