Fiskars Taiten -juuresveitsi, 10 cm
Fiskars Taiten -juuresveitsi, 10 cm osastosta Aterimet ja veitset nyt edullisimmin kaupasta Nordic Nest hintaan 71,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Fiskars Taiten kuorimaveitsi 10 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 71,90 € | 77,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars Taiten -juuresveitsi, 10 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 7 päivää | 71,90 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars - Taiten Kuorimaveitsi 10 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 80,90 € | 80,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Vihannesveitsi Fiskars Taiten; 1066833; 10 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 90,00 € | 90,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Fiskars Titanium Kuorimaveitsi 10 Cm - Kuorimaveitset Titaani Musta - 1066833Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
95,00 € | 95,00 € | Katso tuotetta ▸ |
71,90 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 80,90 €
80,90 €
Toimitusaika nan
Hinta toimituskuluineen 90,00 €
90,00 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 95,00 €
95,00 €
Fiskars Taiten -juuresveitsi, 10 cm
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 6424002016588 |
Valmistaja | Fiskars |
Hintakehitys
Korkein hinta
95,00 €
Keskihinta
81,94 €
Alin hinta
71,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.