Fiskars Taiten -keskikokoinen kokinveitsi, 16 cm
Fiskars Taiten -keskikokoinen kokinveitsi, 16 cm osastosta Aterimet ja veitset nyt edullisimmin kaupasta Nordic Nest hintaan 95,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Fiskars Taiten kokkiveitsi 16 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 95,00 € | 95,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars Taiten -keskikokoinen kokinveitsi, 16 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 7 päivää | 95,00 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars - Taiten Kokkiveitsi 16 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 107,90 € | 107,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kokinveitsi Fiskars Taiten; 1066832; 16 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 121,00 € | 121,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Fiskars Titanium Kokkiveitsi 16 Cm - Kokkiveitset Titaani Musta - 1066832Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
136,00 € | 136,00 € | Katso tuotetta ▸ |
95,00 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 107,90 €
107,90 €
Toimitusaika nan
Hinta toimituskuluineen 121,00 €
121,00 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 136,00 €
136,00 €
Fiskars Taiten -keskikokoinen kokinveitsi, 16 cm
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 6424002016571 |
Valmistaja | Fiskars |
Hintakehitys
Korkein hinta
136,00 €
Keskihinta
110,98 €
Alin hinta
95,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.