Fiskars Taiten -pieni kokinveitsi, 13 cm
Fiskars Taiten -pieni kokinveitsi, 13 cm osastosta Aterimet ja veitset nyt edullisimmin kaupasta Nordic Nest hintaan 79,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Fiskars Taiten kokkiveitsi 13 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 79,90 € | 82,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars Taiten -pieni kokinveitsi, 13 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 7 päivää | 79,90 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars - Taiten Kokkiveitsi 13 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 89,90 € | 89,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Pieni kokkiveitsi Fiskars Taiten; 1066837; 13 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 100,00 € | 100,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Fiskars Titanium Kokkiveitsi 13 Cm - Kokkiveitset Titaani Musta - 1066837Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
109,00 € | 109,00 € | Katso tuotetta ▸ |
79,90 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 89,90 €
89,90 €
Toimitusaika nan
Hinta toimituskuluineen 100,00 €
100,00 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 109,00 €
109,00 €
Fiskars Taiten -pieni kokinveitsi, 13 cm
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 6424002016625 |
Valmistaja | Fiskars |
Hintakehitys
Korkein hinta
109,00 €
Keskihinta
91,74 €
Alin hinta
79,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.