Mustang Gourmet 57 (324735), hiiligrilli
Mustang Gourmet 57 (324735), hiiligrilli osastosta Grillit nyt edullisimmin kaupasta Verkkokauppa.com hintaan 139,99 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Mustang Gourmet 57 -hiiligrilliNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 139,99 € | 144,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
MUSTANG Charcoal Grill Gourmet 57Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 14 päivää | 144,98 € | 144,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Mustang Hiiligrilli Gourmet 57Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 171,00 € | 171,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Mustang Hiiligrilli Gourmet 57Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 178,90 € | 183,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Hiiligrilli Gourmet 57 cm ja tuhka-astiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
199,00 € | 233,90 € | Katso tuotetta ▸ |
139,99 €
144,98 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 171,00 €
171,00 €
178,90 €
199,00 €
Mustang Gourmet 57 (324735), hiiligrilli
Ilmoita virheellisestä tiedostaPaistotason mitat | |
Leveys | 54 cm |
Pituus | 54 cm |
Mitat | |
Syvyys | 64 cm |
Leveys | 69 cm |
Korkeus | 108 cm |
Vaunun materiaali | Ruostumaton teräs, kiiltävä emalointi |
Hiiligrilli | On |
EAN-koodi | 6410413247352 |
Valmistaja | Mustang |
Hintakehitys
Korkein hinta
199,00 €
Keskihinta
166,77 €
Alin hinta
139,99 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.