ZyXEL GS2220-10HP, kytkin
ZyXEL GS2220-10HP, kytkin osastosta Hubit ja kytkimet nyt edullisimmin kaupasta Data-Systems hintaan 415,80 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
ZYXEL GS2220-10HP,EU REGION,8-PORT GBE L2 POE SWITCH WITH GBE UPLINK (1 YEAR NCC PRO PACK LICENSE BUNDLED) (GS2220-10HP-EU0101F)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 415,80 € | 420,70 € | Katso tuotetta ▸ | ||
ZyXEL GS2220-10HP Network SwitchNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 415,90 € | 420,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
ZyXEL GS2220-10HP - kytkin - 8 porttia - hallittava - telineeseen asennettavaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 427,38 € | 427,38 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Zyxel Gs2220-10 10-porttinen Poe 180w -kytkinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 479,26 € | 479,26 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 420,70 €
415,80 €
415,90 €
Toimitusaika 7 päivää
Hinta toimituskuluineen 427,38 €
427,38 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 479,26 €
479,26 €
ZyXEL GS2220-10HP, kytkin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | ZyXEL |
Mitat | 2 720 |
LAN-portit | |
Lukumäärä | 8 kpl |
Nopeus | 10/100/1000 |
EAN-koodi | 4718937607402 |
Hintakehitys
Korkein hinta
479,26 €
Keskihinta
434,59 €
Alin hinta
415,80 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.