Miele KDN 4074 E Active, jääkaappipakastin
Miele KDN 4074 E Active, jääkaappipakastin osastosta Jääkaappipakastimet nyt edullisimmin kaupasta Power hintaan 750 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
MIELE KDN 4074 E ACTIVE JÄÄKAAPPIPAKASTIN, VALKOINENNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 11 päivää | 750 € | 779 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Miele Kdn4074e active Jää/pakastinkaappiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
849 € | 879 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Miele KDN 4074 E -jääkaappipakastin, valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 850 € | 910 € | Katso tuotetta ▸ | ||
MIELE KDN4074E ACTIVE JÄÄKAAPPIPAKASTINNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 879 € | 924 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Miele jääkaappipakastin KDN4074ENäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 900 € | 930 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2 - 11 päivää
Hinta toimituskuluineen 779 €
750 €
849 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 910 €
850 €
879 €
900 €
Miele KDN 4074 E Active, jääkaappipakastin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4002516528289, 4002516528272 |
Mitat | |
Leveys | 60 cm |
Korkeus | 186 cm |
Syvyys | 66 cm |
Paino | 62 kg |
Valmistaja | Miele |
Ominaisuudet | |
Jääkaappi | |
Tilavuus | 216 l |
Hyllyjen lukumäärä | 4 kpl |
Pullohylly | On |
Vihanneslaatikoiden lukumäärä | 1 kpl |
Pakastin | |
Tilavuus | 89 l |
Laatikoiden/hyllyjen lukumäärä | 3 kpl |
Pakastuskapasiteetti | 10 kg/24h |
Energialuokka | E |
Energiankulutus | 239 kWh/vuosi |
No-Frost | On |
Lasihyllyt | On |
Läpinäkyvät laatikot | On |
Ovenkätisyyden vaihtaminen | On |
Äänenvoimakkuus | 42 db |
Väri | Valkoinen |
Hintakehitys
Korkein hinta
900 €
Keskihinta
846 €
Alin hinta
750 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.