HP ProBook 450 G10 817X9EA#UUW (I7-1355U, 16 GB, 512 GB SSD, 15,6", Win 11), kannettava tietokone
HP ProBook 450 G10 817X9EA#UUW (I7-1355U, 16 GB, 512 GB SSD, 15,6", Win 11), kannettava tietokone osastosta Kannettavat tietokoneet nyt edullisimmin kaupasta Verkkokauppa.com hintaan 1 149 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
HP ProBook 450 G10 15,6" -kannettava, Win 11 Pro, hopea (817X9EA)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 1 149 € | 1 154 € | Katso tuotetta ▸ | ||
HP Probook 450 G10 - 15.6" | Core i7 | 16GB | 512GBNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 1 154 € | 1 154 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Hp Probook 450 G10 Core I7 16gb 512gb Ssd 15.6""Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 1 170 € | 1 170 € | Katso tuotetta ▸ | ||
HP 15.6"" ProBook 450 G10. Intel Core i7-1355U, 16 Gt Ram, 512 Gt SSD, Windows 11 Pro -kannettavaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 1 180 € | 1 185 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
HP 15,6" ProBook 450 G10, kannettava tietokone, hopea/mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-6 päivää | 1 297 € | 1 297 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 154 €
1 149 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 154 €
1 154 €
Toimitusaika 1 päivä
Hinta toimituskuluineen 1 170 €
1 170 €
Toimitusaika 1-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 185 €
1 180 €
Toimitusaika 3-6 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 297 €
1 297 €
HP ProBook 450 G10 817X9EA#UUW (I7-1355U, 16 GB, 512 GB SSD, 15,6", Win 11), kannettava tietokone
Ilmoita virheellisestä tiedostaNäyttö | |
Koko | 15,6 tuumaa |
Resoluutio | |
Resoluutio (leveys) | 1 920 px |
Resoluutio (korkeus) | 1 080 px |
Tyyppi | IPS |
Valmistaja | HP |
Suoritin | |
Nopeus | 5 GHz |
Välimuistin määrä | 12 000 kt |
Välimuistin tyyppi | L3 |
Tyyppi | Intel Core I7-1355U |
Kiintolevy | |
Kapasiteetti | 512 Gt |
SSD | On |
Mitat | |
Leveys | 35,94 cm |
Syvyys | 23,39 cm |
Paksuus | 1,99 cm |
Paino | 1,74 kg |
Muisti | |
Kapasiteetti | 16 Gt |
Tyyppi | ddr4 |
Laajennettavissa | 32 Gt |
Liitännät | |
Bluetooth | On |
RJ-45 | On |
WLAN | On |
Line-out | On |
HDMI-portti | On |
USB 3.0 | On |
USB-C | On |
Multimedia | |
Integroidut kaiuttimet | On |
Sisäänrakennettu mikrofoni | On |
Web-kamera | 720 pikseliä |
Akku | |
Tyyppi | Lithium-Ion |
AC-Adapteri | On |
Kennoja | 3 kpl |
Akun kesto | 42 Wh |
Verkko-ominaisuudet | |
LAN | gigabit ethernet |
WLAN (Langaton) | 802.11ax |
Sormenjälkilukija/tunnistin | On |
Käyttöjärjestelmä | Windows 11 |
EAN-koodi | 0197497563214 |
Hintakehitys
Korkein hinta
1 297 €
Keskihinta
1 190 €
Alin hinta
1 149 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.