Aerocool Bionic, kotelo
Aerocool Bionic, kotelo osastosta Kotelot ja kotelotuulettimet nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 44,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bionic Midi Tower BlackNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 44,90 € | 49,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
AeroCool Aerocool PGS Bionic-G-BK-v2 RGB -kotelo - Kotelot - Miditower - MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 12 päivää | 46,11 € | 53,10 € | Katso tuotetta ▸ | ||
AeroCool PGS V Series Bionic-G-WT-V2 - Kotelot - Tower - ValkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 76,90 € | 83,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Aerocool Bionic v2, ikkunallinen miditornikotelo, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-20 päivää | 59,90 € | 59,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Aerocool Bionic v2, ikkunallinen miditornikotelo, musta/valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-20 päivää | 59,90 € | 59,90 € | Katso tuotetta ▸ |
44,90 €
Toimitusaika 12 päivää
Hinta toimituskuluineen 53,10 €
46,11 €
Toimitusaika 9 päivää
Hinta toimituskuluineen 83,89 €
76,90 €
Toimitusaika 10-20 päivää
Hinta toimituskuluineen 59,90 €
59,90 €
Toimitusaika 10-20 päivää
Hinta toimituskuluineen 59,90 €
59,90 €
Aerocool Bionic, kotelo
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4710562758672, 4710562758740, 4710562758733 |
Valmistaja | Aerocool |
Valmistajan tuotesivu | https://aerocool.io/product/bionic/ |
Laitepaikat | |
2,5":n laitepaikkoja | 1 |
3.5":n laitepaikkoja | 1 |
Mitat | |
Korkeus | 440 mm |
Syvyys | 300 mm |
Leveys | 200 mm |
Näytönohjaimen enimmäispituus | 297 mm |
Sivuikkuna | On |
Tuetut emolevyt | |
ATX | On |
ITX | On |
Micro-ATX | On |
Tuulettimen enimmäiskorkeus | 158 mm |
Tyyppi | Miditorni |
Väri | musta, valkoinen |
Hintakehitys
Korkein hinta
76,90 €
Keskihinta
57,54 €
Alin hinta
44,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.