B&W Outdoor Case 4000 (DJI Mavic 3 / Mavic 3 Fly More Combo / Mavic 3 Cine) 4000/B/MAVIC3, suojalaukku
B&W Outdoor Case 4000 (DJI Mavic 3 / Mavic 3 Fly More Combo / Mavic 3 Cine) 4000/B/MAVIC3, suojalaukku osastosta Kuvauskoptereiden tarvikkeet ja lisäosat nyt edullisimmin kaupasta Scandinavian Photo hintaan 149,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
B+W Mavic 3 Outdoor Case Type 4000 BlackMavic 3 Fly More Combo / Mavic 3 Cine (käytetty)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 149,00 € | 152,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
B+W Outdoor Case Type 4000 for DJI Mavic 3 / Mavic 3 Fly More Combo / Mavic 3 CineNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 169,00 € | 172,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
B&W International Case B&W type 4000 for DJI Mavic 3 / Mavic 3 Cine blackNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 152,90 € | 152,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
B&w International Bw Outdoor Cases Type 4000 Dji Mavic 3 BlackNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 153,14 € | 159,13 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 3-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 152,90 €
149,00 €
Toimitusaika 3-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 172,90 €
169,00 €
Toimitusaika 10 päivää
Hinta toimituskuluineen 152,90 €
152,90 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 159,13 €
153,14 €
B&W Outdoor Case 4000 (DJI Mavic 3 / Mavic 3 Fly More Combo / Mavic 3 Cine) 4000/B/MAVIC3, suojalaukku
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4031541748782, 4031541748805, 4031541748799 |
Mitat | |
Pituus | 325 mm |
Leveys | 420 mm |
Korkeus | 180 mm |
Paino | 2,68 kg |
Valmistaja | B&W, B+W |
Valmistajan tuotesivu | https://www.b-w-international.com/de/multimedia/dji/type-4000-dji-mavic-3 |
Hintakehitys
Korkein hinta
169,00 €
Keskihinta
156,01 €
Alin hinta
149,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.